Please enter your username and email address. Get new password
Şimdi Kaydol
x

Soner Sarıkabadayı

No Rating

Soner Sarıkabadayı Yetkili Menajeri 02123432355

Soner SARIKABADAYI Yetkili Menajeri 02123432355

Soner SARIKABADAYI Hayatı.

Soner Sarıkabadayı 1978 yılının Aralık ayının 8′ de Kahramanmaraş’ ta dünyaya gelmiştir.

Soner Sarıkabadayı İlkokul, ortaokul ve lise eğitimini de Mersin’de tamamlamıştır. Boyunun 1.85 olması nedeniyle lise yıllarında basketbola merak saran Sarıkabadayı  müziğe o yıllarda ilgi duymuştur.

Soner Sarıkabadayı menajeri iletişimi telefon numarası 054121323051.

Soner Sarıkabadayı Yıldız Teknik Üniversitesi İktisat Bölümü’nü kazanınca İstanbul’ a taşındı. Müzik sevgilisi ağır basınca aynı okulun klasik gitar bölümüne üniversite sınavına giren Soner Sarıkabadayı Yıldız Teknik Üniversitesi Sanat ve Tasarım Fakültesi Klasik Gitar Bölümü’nü kazandı ve 2008 yılında okulunu bitirmiştir.

Soner Sarıkabadayı menajerlik şirketi telefonu 02123432355′ dir.

Soner Sarıkabadayı Menajer Telefonu, Daha sonra Sibel Can, Demet Akalın, Murat Boz ve Alişan gibi isimlere bestelediği şarkılarını verdi. Murat Dalkılıç‘ a verdiği “Kasaba” ve Sertab Erener‘ in söylediği “Bu Böyle”, “Açık Adres”, “Koparılan Çiçekler”le şarkıları dillere dolandı.

Soner Sarıkabadayı Konser Fiyatı, İlk albümü “Kara”yı 2001 yılında çıkardı.

Soner Sarıkabadayı’ nın menajerinin telefonu numarası 05412323051′ dir.

Ensey Ajans Organizasyon Production Menajerlik Hiz…

 

Genel Koordinatör :Alaattin OCAK  GSM : 0541 232 30 51 

Adres : Akat Mah. Selçuklar Sok. Yapı Kredi Blokları No :6/1  Etiler

Beşiktaş – İSTANBUL

Tel & Fax : 0212 343 23 55

E – mail :

  • info@enseyajans.com 

  • enseyajans@gmail.com

Soner Sarıkabadayı - Kutsal Toprak

Soner Sarıkabadayı Menajer, Soner Sarıkabadayı Menajer İletişim, Soner Sarıkabadayı Menajer Telefonu, Soner Sarıkabadayı Menajeri, Soner Sarıkabadayı Menajeri İletişim, Soner Sarıkabadayı Menajeri Kim, Soner Sarıkabadayı Menajeri Telefonu, Soner Sarıkabadayı Menajerine Nasıl Ulaşırım, Soner Sarıkabadayı Menajerinin Telefon Numarası, Soner Sarıkabadayı Menajerinin Telefonu, Soner Sarıkabadayı Menajerlik, Soner Sarıkabadayı Menajerlik Bilgileri, Soner Sarıkabadayı Menajerlik Firması, Soner Sarıkabadayı Menajerlik İletişim, Soner Sarıkabadayı Menajerlik Şirketi, Soner Sarıkabadayı Menajerlik Telefonu, Soner Sarıkabadayı Menajerlik Ulaşım, Soner Sarıkabadayı Menejer İletişim, Soner Sarıkabadayı Menejer Telefonu, Soner Sarıkabadayı Resmi Menajeri Telefonu, Soner Sarıkabadayı Resmi Menajerlik Telefonu, Soner Sarıkabadayı Sahne Konser Fiyatı, Soner Sarıkabadayı Tek Yetkili Menajeri

Etiketler