Please enter your username and email address. Get new password
Şimdi Kaydol
x

Soner Sarıkabadayı

Soner Sarıkabadayı Menajerlik Telefonu 05412323051

Soner SARIKABADAYI Menajerlik Telefonu 05412323051

Soner SARIKABADAYI Hakkında.

Soner Sarıkabadayı 1978 yılının Aralık ayının 8′ de Kahramanmaraş’ ta dünyaya gelmiştir.

Soner Sarıkabadayı İlkokul, ortaokul ve lise eğitimini de Mersin’de tamamlamıştır. Boyunun 1.85 olması nedeniyle lise yıllarında basketbola merak saran Sarıkabadayı  müziğe o yıllarda ilgi duymuştur.

Soner Sarıkabadayı menajeri iletişimi telefon numarası 054121323051.

Soner Sarıkabadayı Yıldız Teknik Üniversitesi İktisat Bölümü’nü kazanınca İstanbul’ a taşındı. Müzik sevgilisi ağır basınca aynı okulun klasik gitar bölümüne üniversite sınavına giren Soner Sarıkabadayı Yıldız Teknik Üniversitesi Sanat ve Tasarım Fakültesi Klasik Gitar Bölümü’nü kazandı ve 2008 yılında okulunu bitirmiştir.

Soner Sarıkabadayı menajerlik şirketi telefonu 02123432355′ dir.

Soner Sarıkabadayı Menajer Telefonu, Daha sonra Sibel Can, Demet Akalın, Murat Boz ve Alişan gibi isimlere bestelediği şarkılarını verdi. Murat Dalkılıç‘ a verdiği “Kasaba” ve Sertab Erener‘ in söylediği “Bu Böyle”, “Açık Adres”, “Koparılan Çiçekler”le şarkıları dillere dolandı.

Soner Sarıkabadayı Konser Fiyatı, İlk albümü “Kara”yı 2001 yılında çıkardı.

Soner Sarıkabadayı’ nın menajerinin telefonu numarası 05412323051′ dir.

Ensey Ajans Organizasyon Production Menajerlik Hiz…

 

Genel Koordinatör :Alaattin OCAK  GSM : 0541 232 30 51 

Adres : Akat Mah. Selçuklar Sok. Yapı Kredi Blokları No :6/1  Etiler

Beşiktaş – İSTANBUL

Tel & Fax : 0212 343 23 55

E – mail :

  • info@enseyajans.com 

  • enseyajans@gmail.com

Soner Sarıkabadayı - Kendileri

Sanatçı Soner Sarıkabadayı Menajeri İletişim, Sanatçı Soner Sarıkabadayı Menajerlik İletişim, Sanatçı Soner Sarıkabadayı Yetkili Menajeri İletişim, Sanatçı Soner Sarıkabadayı Yetkili Menajerlik İletişim, Soner Sarıkabadayı Belediye Festival Ücreti, Soner Sarıkabadayı Belediye Konser Fiyatı, Soner Sarıkabadayı Booking Menajerlik Şirketi, Soner Sarıkabadayı Canlı Performans Konser Fiyatı, Soner Sarıkabadayı Düğün Fiyatı, Soner Sarıkabadayı Festival Fiyatı, Soner Sarıkabadayı Festival Konser Fiyatı, Soner Sarıkabadayı İletişimi, Soner Sarıkabadayı Konser Fiyatı Ne Kadar, Soner Sarıkabadayı Konser Fiyatları, Soner Sarıkabadayı Konser Kaşesi, Soner Sarıkabadayı Konser Ücreti Fiyatı, Soner Sarıkabadayı Mail Adresi, Soner Sarıkabadayı Menajer, Soner Sarıkabadayı Menajer İletişim,