Please enter your username and email address. Get new password
Şimdi Kaydol
x

Jale Parıltı

No Rating

Jale Parıltı Yetkili Menajeri 02123432355

Jale Parıltı yetkili menajeri 02123432355

Jale Parıltı Hakkında.

Jale Parıltı Soğuk kış gecelerinin sıcacık sesi, gülen güldüren yüzü, çocukluğunun verdiği cesareti. Hiç gözünü kırpmadan dibine kadar yaşayıp ilkbaharda sanki bahar sadece onun için gelmiş çiçekler gibi mutlu şen şakrak. Etrafına huzur veren duruşu ve bütün mahallenin küçük sanatçısı.

Jale Parıltı  Hiçbir zaman müzikten vazgeçmeyen gittiği her yerde söylediği şarkılarla sesiyle dikkatleri hep üzerine toplamış çevresindeki insanlarında ısrarı üzerine 1992-1993 yılları arasında Kral TV’nin düzenlediği karo oke yarışmasına katılmış büyük bir başarı elde etmiştir. Jale Parıltı Menajeri Kim?, Jale Parıltı Bir anda hocasının evinin telefonu ünlü prodüktörlerin arayıp ziyaret ettiği ev haline gelmiş.

Jale Parıltı Menajer Telefonu 05412323051.

Jale Parıltı Vurulmuşum Ben adlı klip şarkısıyla Gönülden albümüyle müzik listesinde yerini alırken adından söz ettirmeye başlamış. Müzik ödüllerinde aday gösterilip büyük beğeni toplamış.

Jale Parıltı Menajerinin Telefon Numarası Ne?,

Jale Parıltı Birbirinden farklı bu müzik tarzlarını büyük bir başarıyla yorumlandıran Jale Parıltı. Seviyeli düzgün örnek yaşantısıyla da insanların gönüllerinde yerini alırken yine müzik piyasasında adından sıkça söz ettirmeyi başarmış.

Jale Parıltı Yetkili Menajeri Kim,

Jale Parıltı Gelecek nesillerin önemini bilen bildirmeye çalışan Jale Parıltı çocuklar konusun’ da duyarlı davranıp etrafını da bu yönde katılıma teşvik etmiş. Son albümü Makamların Sultan’ının da da aynı zamanda büyük bir projeye de imza atmış.

Ensey Ajans Organizasyon Production Menajerlik Hiz…

 

Genel Koordinatör :Alaattin OCAK  GSM : 0541 232 30 51 

Adres : Akat Mah. Selçuklar Sok. Yapı Kredi Blokları No :6/1  Etiler

Beşiktaş – İSTANBUL

Tel & Fax : 0212 343 23 55

E – mail :

  • info@enseyajans.com 

  • enseyajans@gmail.com

Jale Parıltı - Boş Ver

Etiketler