Please enter your username and email address. Get new password
Şimdi Kaydol
x

Coşkun Sabah

No Rating

Coşkun Sabah Yetkili Menajeri 02123432355

Coşkun SABAH Yetkili Menajeri 02123432355

Coşkun SABAH Hakkında

Coşkun Sabah 16 Ekim 1952 tarihinde Diyarbakır‘da Süryani bir ailenin ikinci oğlu olarak dünyaya gelmiştir.

Coşkun Sabah Gülben Ergen‘ in de aranjörlüğünü yapan Taşkın Sabah kardeşi, keman ve ud sanatçısı olan ve Avustralya‘da yaşayan Bülent Sabah ise abisidir.

Coşkun Sabah’ tan yedi yaş küçük olan Taşkın Sabah da önce darbuka, daha sonra da kanunu ile ağabeylerine katıldı.

Coşkun Sabah yetkili menajeri 02123432355.

Coşkun Sabah 1968 yılında İstanbul belediye Konservatuvarı’ nda okumaya başladı burada okurken de 1970 yılında İcra heyetine geçmiştir.

Coşkun Sabah sanatçı resmi, yetkili menajer telefonu 05412323051′ dir.

Coşkun Sabah büyük kitlelerce tanınıp sevilen ilk bestesi ise Bülent Ersoy tarafından okunan “Baharı Bekleyen Kumrular Gibidir.

Coşkun Sabah Ardından “Beddua”, “Toprak Alsın Muradımı”, “İşte Bu Bizim Hikâyemiz”, “Dert Çekmeye Gidiyorum” gibi besteleri Bülent Ersoy, Emel Sayın, Adnan Şenses, Neşe Karaböcek gibi şarkıcılar tarafından okunmuş, o güne kadar ud virtüözü olarak sahip olduğu ününün yanına besteciliği de eklemiştir.

Ensey Ajans Organizasyon Production Menajerlik Hiz…

 

Genel Koordinatör :Alaattin OCAK  GSM : 0541 232 30 51 

Adres : Akat Mah. Selçuklar Sok. Yapı Kredi Blokları No :6/1  Etiler

Beşiktaş – İSTANBUL

Tel & Fax : 0212 343 23 55

E – mail :

  • info@enseyajans.com 

  • enseyajans@gmail.com

Coşkun SABAH & Canan ÇAL GÖNLÜMÜN KIYMETLİSİ

Coşkun Sabah Konser Kaşesi, Coşkun Sabah Konser Ücreti Fiyatı, Coşkun Sabah Mail Adresi, Coşkun Sabah Menajer, Coşkun Sabah Menajer İletişim, Coşkun Sabah Menajer Telefonu, Coşkun Sabah Menajeri, Coşkun Sabah Menajeri İletişim, Coşkun Sabah Menajeri Kim, Coşkun Sabah Menajeri Telefonu, Coşkun Sabah Menajerine Nasıl Ulaşırım, Coşkun Sabah Menajerinin Telefon Numarası, Coşkun Sabah Menajerinin Telefonu, Coşkun Sabah Menajerlik, Coşkun Sabah Menajerlik Bilgileri, Coşkun Sabah Menajerlik Firması, Coşkun Sabah Menajerlik İletişim, Coşkun Sabah Menajerlik Şirketi, Coşkun Sabah Menajerlik Telefonu, Coşkun Sabah Menajerlik Ulaşım, Coşkun Sabah Menejer İletişim, Coşkun Sabah Menejer Telefonu, Coşkun Sabah Organizasyonu, Coşkun Sabah Resmi Menajeri, Coşkun Sabah Resmi Menajeri Telefonu,

Etiketler