Velet

No Rating

Velet Yetkili Menajeri 02123432355

Velet Yetkili Menajeri 02123432355

Velet Öz Geçmişi.

Velet asıl adı Talip Gören’ dir.

Velet 1991 yılının mart ayında Kahramanmaraş’ta dünyaya gelmiştir. Velet 1 yaşındayken ailesi ile birlikte İngiltere’ye yerleşmiş ve Londra’da büyümüştür.

Sanatçı Velet Yetkili Menajeri İletişimi 05412323051, 

Velet asıl adı Talip Gören sevilen şarkılarının 17 yaşındayken bilinmeyen bir sebepten dolayı cezaevine girmiş ve şarkılarının cezaevinde yazmıştır.

Sanatçı Velet Yetkili Menajerlik İletişim,

Velet son zamanlarda dünya genelinde rap şarkıların popüler olması sebebi ile şarkıları youtube kanalında dinlenmeye başlamıştır.

Velet Belediye Festival Ücreti,

Velet yaptığı çalışmalarını müzik sevenlere sevdirmiş ve konserlerine başlamış ve halk arasında sevilen bir sanatçı olmuştur.

Velet Belediye Konser Fiyatı,

Velet her yaptığı şarkılar milyonlara ulaşmış ve büyük beğeni toplamıştır.

Velet - Gözlerimi Kapattım

Ensey Ajans Organizasyon Production  Menajerlik Hiz…

Genel Koordinatör :Alaattin OCAK  GSM : 0541 232 30 51 

Adres : Akat Mah. Selçuklar Sok. Yapı Kredi Blokları No :6/1  Etiler

Beşiktaş – İSTANBUL

Tel & Fax : 0212 343 23 55

E – mail :

  • info@enseyajans.com 

  • enseyajans@gmail.com

  • www.enseyajans.com

  • www.enseyorganizasyon.com

  • www.sanatcimenejerlik.com

  • www.sanatcifiyatlistesi.net

  • www.sanatcifiyati.net

Velet Konser Fiyatı, Velet Konser Fiyatı Ne Kadar, Velet Konser Fiyatları, Velet Konser Kaşesi, Velet Konser Ücreti, Velet Konser Ücreti Fiyatı, Velet Mail Adresi, Velet Menajer, Velet Menajer İletişim, Velet Menajer Telefonu, Velet Menajeri, Velet Menajeri İletişim, Velet Menajeri Kim, Velet Menajeri Telefonu, Velet Menajerine Nasıl Ulaşırım, Velet Menajerinin Telefon Numarası, Velet Menajerinin Telefonu, Velet Menajerlik, Velet Menajerlik Bilgileri, Velet Menajerlik Firması, Velet Menajerlik İletişim, Velet Menajerlik Şirketi, Velet Menajerlik Telefonu, Velet Menajerlik Ulaşım, Velet Menejer İletişim, Velet Menejer Telefonu, Velet Organizasyonu, Velet Resmi Menajeri, Velet Resmi Menajeri Telefonu, Velet Resmi Menajerlik Telefonu, Velet Resmi Web Sitesi, Velet Sahne Fiyatı,

Etiketler