Please enter your username and email address. Get new password
Şimdi Kaydol
x

Ufuk Yıldırım

No Rating

Ufuk Yıldırım Yetkili Menajeri 02123432355

Ufuk Yıldırım Yetkili Menajeri 02123432355

Ufuk Yıldırım Öz Geçmişi.

Ufuk Yıldırım Usta sanatçı Ufuk Yıldırım ilk müzik kariyerine Grup Vitamin üyesi olarak adım atmıştır.
Daha sonra Ercan Saatçi ile beraber Ufuk-Ercan ikilisini oluşturmuşlardır.

Ufuk Yıldırım Menajer Telefonu, 1994 yılında Çabuk Gel Annem ve 1996 yılında Ufuk Yıldırım 96 albümleri ile tek başına müzik kariyerini sürdürmüştür.

Ufuk Yıldırım Menajeri Kim, Söz yazarı, besteci ve yorumcu kimliği ile tanınan Ufuk Yıldırım enstrüman olarak klavye çalmaktadır. 
Ufuk Yıldırım Menajerlik Telefonu, Barış Manço ve bir çok sanatçının orkestrasında görev almıştır. İlk eşi olan Burcu Güden hanımdan ayrılmıştır.

Ufuk Yıldırım Konser Fiyatı, Daha sonra 2003 yılında haber sunuculuğu yapan Sonay Dikkaya ile evlenmiş ve bu evliliğinden 2006 yılında bir evladı olmuştur. 

Ufuk Yıldırım sanatçının menajeri telefonu, Bu evliliğinde 2009 yılında sonlanmış ve 2012 yılında Pelin Elitez ile evlenmiştir. 1970 yılında Almanya’da dünyaya gelen Ufuk Yıldırım aslen Trabzonludur.

Ensey Ajans Organizasyon Production Menajerlik Hiz…

 

Genel Koordinatör :Alaattin OCAK  GSM : 0541 232 30 51 

Adres : Akat Mah. Selçuklar Sok. Yapı Kredi Blokları No :6/1  Etiler

Beşiktaş – İSTANBUL

Tel & Fax : 0212 343 23 55

E – mail :

  • info@enseyajans.com 

  • enseyajans@gmail.com

Ufuk Yıldırım - Beni Sana Hapsettin

Ufuk Yıldırım Menajer, Ufuk Yıldırım Menajer İletişim, Ufuk Yıldırım Menajer Telefonu, Ufuk Yıldırım Menajeri, Ufuk Yıldırım Menajeri İletişim, Ufuk Yıldırım Menajeri Kim, Ufuk Yıldırım Menajeri Telefonu, Ufuk Yıldırım Menajerine Nasıl Ulaşırım, Ufuk Yıldırım Menajerinin Telefon Numarası, Ufuk Yıldırım Menajerinin Telefonu, Ufuk Yıldırım Menajerlik, Ufuk Yıldırım Menajerlik Bilgileri, Ufuk Yıldırım Menajerlik Firması, Ufuk Yıldırım Menajerlik İletişim, Ufuk Yıldırım Menajerlik Şirketi, Ufuk Yıldırım Menajerlik Telefonu, Ufuk Yıldırım Menajerlik Ulaşım, Ufuk Yıldırım Menejer İletişim, Ufuk Yıldırım Menejer Telefonu, Ufuk Yıldırım Organizasyonu,

Etiketler