Please enter your username and email address. Get new password
Şimdi Kaydol
x

Bilal Sonses

No Rating

Bilal Sonses sanatçı iletişim menajer telefon numarası 05412323051

Bilal Sonses İstanbul’ da 1989 yılında Fatih’ te dünyaya gelmiştir.

Bilal Sonses menajeri iletişimi telefon numarası bilgileri en çok sahne yapan sanatçıların konser sahne fiyatları sayfasında yazmaktadır.

Bilal Sonses 2015 yılında Youtube kanalı açmış ve Youtube kanalı üzerinden kendine ait söz ve bestelerini yayınlayarak yüksek bir takipçiye ulaşmayı başarmıştır.

Bilal Sonses menajerlik şirketi telefonu 02123432355′ dir.

Bilal Sonses’ in sözü ve müziği kendisine ait olan İki Kelime, Elin Olamam, Sana Bir şey Olmasın, Sol Yanım şarkıları günümüzün en çok dinlenen şarkılar listesine girmiştir.

Bilal Sonses‘ in menajerinin cep telefonu numarası 05412323051’ dir.

Ünlü Sanatçı Şarkıcı Bilal Sonses ile alakalı merak konuları, Bilal Sonses Telefon Numarası, menajeri, menajerlik, konser fiyatı, konser haberleri, nerede konseri var?, sanatçı fiyatı, düğün sanatçı fiyatı.

Ensey Ajans Organizasyon Production Menajerlik Hiz…

 

Genel Koordinatör :Alaattin OCAK  GSM : 0541 232 30 51 

Adres : Akat Mah. Selçuklar Sok. Yapı Kredi Blokları No :6/1  Etiler

Beşiktaş – İSTANBUL

Tel & Fax : 0212 343 23 55

E – mail :

  • info@enseyajans.com 

  • enseyajans@gmail.com

Ünlü Sanatçı Bilal Sonses ile alakalı googleyandexAvast Secure Browseryoutube ve diğer arama motorlarında en çok aranan kelimeler…

Bilal Sonses Menajerlik Telefonu, Bilal Sonses Menajerlik Ulaşım, Bilal Sonses Menejer İletişim, Bilal Sonses Menejer Telefonu, Bilal Sonses Resmi Menajeri, Bilal Sonses Resmi Menajeri Telefonu, Bilal Sonses Resmi Menajerlik Telefonu, Bilal Sonses Sahne Konser Fiyatı, Bilal Sonses Sahne Menajeri, Bilal Sonses Tek Yetkili Menajeri Telefonu, Bilal Sonses Telefonu Menajeri Kim, Bilal Sonses Yetkili Menajeri, Bilal Sonses Yetkili Menajerlik, Bilal Sonses Yılbaşı Fiyatı, Bilal Sonses Yılbaşı Konser Fiyatı, Bilal Sonses Yılbaşı Sahne Fiyatı, Sanatçı Bilal Sonses Yetkili Menajeri İletişim, Sanatçı Bilal Sonses Yetkili Menajerlik İletişim

Etiketler