Please enter your username and email address. Get new password
Şimdi Kaydol
x

Ben Fero

No Rating

Ben Fero menajerlik telefonu 02123432355. 

Ben Fero Kimdir?.

Ben Fero 1991 yılında Almanya’ da dünyaya gelmiştir.

Ben Fero menajeri iletişimi telefon numarası 02123432355 diğer bilgileri rap sanatçılarının konser sahne fiyatları yazısında yazmaktadır.

Ben Fero‘ nun gerçek adı Ferhat Yılmaz‘ dır. Uzun yıllardır rap müziğiyle amatör olarak ilgilenen Ben Fero 8 yaşında rap müziğiyle dinleyerek tanışmıştır.

Ben Fero menajerlik şirketi telefonu 05412323051′ dir.

Ben Fero Orman Kanunları albümünde yer alan parçalar ise şöyle; 3 2 1, Diskotek, Mahallemiz Esmer, Babafingo, Yaylan, Kimlerdensin, Buldum, Demet Akalın, Motivasyon, Biladerim İçin. sosyal medyada milyonlara ulaşmıştır.

Ben Fero‘ nun menajerinin cep telefon numarası 05412323051’ dir.

Ünlü Rapçı Ben Fero ile alakalı merak konuları, Ben Fero Telefon Numarası, menajeri, menajerlik, konser fiyatı, konser haberleri, nerede konseri var?, sanatçı fiyatı, düğün sanatçı fiyatı, festival organizasyonu.

Ensey Ajans Organizasyon Production Menajerlik Hiz…

 

Genel Koordinatör :Alaattin OCAK  GSM : 0541 232 30 51 

Adres : Akat Mah. Selçuklar Sok. Yapı Kredi Blokları No :6/1  Etiler

Beşiktaş – İSTANBUL

Tel & Fax : 0212 343 23 55

E – mail :

  • info@enseyajans.com 

  • enseyajans@gmail.com

Ünlü Sanatçı Ben Fero ile alakalı googleyandexAvast Secure Browseryoutube ve diğer arama motorlarında en çok aranan kelimeler…

Fero Menajerlik Bilgileri, Ben Fero Menajerlik Firması, Ben Fero Menajerlik İletişim, Ben Fero Menajerlik Şirketi, Ben Fero Menajerlik Telefonu, Ben Fero Menajerlik Ulaşım, Ben Fero Menejer İletişim, Ben Fero Menejer Telefonu, Ben Fero Organizasyonu, Ben Fero orman kanunları, Ben Fero Resmi Menajeri, Ben Fero Resmi Menajeri Telefonu, Ben Fero Resmi Menajerlik Telefonu, Ben Fero Resmi Web Sitesi, Ben Fero Sahne Fiyatı, Ben Fero Sahne Konser Fiyatı, Ben Fero Sahne Menajeri, Ben Fero Tek Yetkili Menajeri Telefonu, Ben Fero Telefonu Menajeri Kim, Ben Fero Yetkili Menajerlik, Ben Fero Yılbaşı Fiyatı, Ben Fero Yılbaşı Konser Fiyatı, Ben Fero Yılbaşı Sahne Fiyatı, Rapçı Ben Fero Yetkili Menajeri İletişim, Rapçı Ben Fero Yetkili Menajerlik İletişim

Etiketler