Hatice

Hatice Menajerlik Telefonu 05412323051

Hatice Menajerlik Telefonu 05412323051

Hatice Kimdir?.

Hatice 1978 yılının Aralık ayının 6 da İzmir’ de Narlıdere’ de dünyaya gelmiştir. Müzik camiasın Hatice diye adım atmıştır. Hatice‘ nin soyadı Çarpar’ dır.

Hatice menajeri telefonu aşağıda yazmaktadır.

Hatice 1995 yılınca iner misin çıkarmısın adlı yarışma programında müzik dalında birinci seçilerek sanat camiasına adım atmıştır.

Hatice aynı zamanda bir tv kanalında yarışma programı sunmuştur.

Hatice menajer telefonu 02123432355′ dir.

Hatice daha sonra 1996 yılında Eyüp Musiki Cemiyeti ‘ne kayıt olarak müzik dersleri aldı.

Hatice 1990’ lı yılların sonunda Farfara, Emiceoğlu Dursun, Kiraz, Kezban Yenge, Çıt Çıt adlı şarkılarla her kes tarafından tanınan ünlü bir sanatçı olmuştur.

Hatice iletişim telefon bilgileri alt bölümde yer alıyor.

Sanatçı Hatice ile alakalı merak ettiğiniz ne varsa Hatice sanatçının menajeri kim?, sanatçı düğün, konser, festival, yılbaşı sahne bütçesi gibi konular ile alakalı aşağıda yer alan iletişim bölümünden irtibata geçebilirsiniz.

Ensey Ajans Organizasyon Production Menajerlik Hiz…

 

Genel Koordinatör :Alaattin OCAK  GSM : 0541 232 30 51 

Adres : Akat Mah. Selçuklar Sok. Yapı Kredi Blokları No :6/1  Etiler

Beşiktaş – İSTANBUL

Tel & Fax : 0212 343 23 55

E – mail :

  • info@enseyajans.com 

  • enseyajans@gmail.com

Hatice - Dön Bebeğim

Hatice Menajerlik Ulaşım, Hatice Menejer İletişim, Hatice Menejer Telefonu, Hatice Organizasyonu, Hatice Resmi Menajeri, Hatice Resmi Menajeri Telefonu, Hatice Resmi Menajerlik Telefonu, Hatice Resmi Web Sitesi, Hatice Tek Yetkili Menajeri Telefonu, Hatice Telefonu Menajeri Kim, Hatice Yetkili Menajeri, Hatice Yetkili Menajerlik, Hatice Yılbaşı Fiyatı, Hatice Yılbaşı Konser Fiyatı, Hatice Yılbaşı Sahne Fiyatı, Sanatçı Hatice Yetkili Menajeri İletişim, Sanatçı Hatice Yetkili Menajerlik İletişim