Please enter your username and email address. Get new password
Şimdi Kaydol
x

Gülden Karaböcek

Gülden Karaböcek menajerlik 05412323051

Gülden Karaböcek menajerlik 05412323051

Gülden Karaböcek Hakkında.          

Gülden Karaböcek 1953 yılının Kasım ayının 4 de dünyaya gelmiş olup asıl adı Saniye Gülden Karaböcek tir. Gülden Karaböcek aslen baba tarafından Bulgaristan kökenlidir.

Gülden Karaböcek  üç kardeşli bir ailenin çocuğudur. Gülden Karaböcek menajeri telefonu 05412323051 diğer detaylar aşağıda yazıyor.

Gülden Karaböcek‘ in çocukluğu Ankara ve İstanbul’ da geçmiştir. Gülden Karaböcek arabesk ve fantezi müziğin ilk isimlerinden, çok iyi bir sese sahip ayrı bir çok felsefi müzikal tarzda kendine özgü şarkılar yapan sanatçılarımızdan birisidir.

Gülden Karaböcek müzik hayatına henüz beş yaşında iken merak sardığı bağlama ile başlar. Gülden Karaböcek özellikle Türk halk müziğine karşı büyük bir ilgisi vardır. Gülden Karaböcek konser menajer telefonu 05412323051.

Gülden Karaböcek on yedi yaşında yaptığı ilk albümüne Orhan Gencebay bağlaması ile eşlik etmiştir. Gülden Karaböcek yetkili menajerlik telefonu 05412323051

Ensey Ajans Organizasyon Production Menajerlik Hiz…

 

Genel Koordinatör :Alaattin OCAK  GSM : 0541 232 30 51 

Adres : Akat Mah. Selçuklar Sok. Yapı Kredi Blokları No :6/1  Etiler

Beşiktaş – İSTANBUL

Tel & Fax : 0212 343 23 55

E – mail :

  • info@enseyajans.com 

  • enseyajans@gmail.com

Gülden Karaböcek - Yabancı Değiliz

Gülden Karaböcek Belediye Festival Ücreti, Gülden Karaböcek Belediye Konser Fiyatı, Gülden Karaböcek Booking Menajerlik Şirketi, Gülden Karaböcek Canlı Performans Konser Fiyatı, Gülden Karaböcek Düğün Fiyatı, Gülden Karaböcek Festival Konser Fiyatı, Gülden Karaböcek İletişimi, Gülden Karaböcek İmza Günü Ücreti, Gülden Karaböcek Konser Fiyatı Ne Kadar, Gülden Karaböcek Konser Fiyatları, Gülden Karaböcek Konser Kaşesi, Gülden Karaböcek Konser Ücreti Fiyatı, Gülden Karaböcek Mail Adresi, Gülden Karaböcek Menajer, Gülden Karaböcek Menajer İletişim, Gülden Karaböcek Menajer Telefonu, Gülden Karaböcek Menajeri, Gülden Karaböcek Menajeri İletişim, Gülden Karaböcek Menajeri kim, Gülden Karaböcek Menajeri Telefonu, Gülden Karaböcek Menajerine Nasıl Ulaşırım, Gülden Karaböcek Menajerinin Telefon Numarası, Gülden Karaböcek Menajerinin Telefonu, Gülden Karaböcek Menajerlik,