Flört

Flört Menajerlik 05412323051

Flört Grubu Biyografi.

Flört’ün temellerini oluşturan Bekarlar 1991’de kurulmuşsa da, grubun tarihi 1989 yılına, Ozan Kotra ve Ata Akdağ’ın lise döneminde tanışmalarına dek götürülebilir. Efsanevi The Beatles grubuna duydukları ilgi ve merak bu iki gencin yollarını kesiştirmiş, grup kurma ve şarkı yazarlığına giden yolda ilk adımları atmalarını sağlamıştır.

Flört grubu menajeri 05412323051

Türk müzik gruplarına dair yayınladığı inceleme ve kitaplarla bilinen Münir Tireli bu tanışmayı şöyle anlatır: “Grubun öyküsü, aynı okulda okuyan Ozan Kotra ve Ata Akdağ’ın 1989 senesinde TRT’de izledikleri bir İzzet Öz programı (muhtemelen Teleskop) akabinde tanışmaları ile başlar.

Flört menajerlik 05412323051

Bu programda, İzzet Öz, Beatles’ın Come Together şarkısını yayınlamış ve dimağlarında bu şarkının tesirini yaşayan iki genç insanın tanışmasına vesile olmuştu.”[1] 1989 yılı, aynı zamanda Ata Akdağ’ın babasını bir trafik kazasında kaybettiği yıldır. Flört’ün ilk albümde yer alan “Onun Adı Hasan” şarkısı bu trajik olaya ithafen yazılmıştır.

Flört grubu yetkili menajeri numarası 02123432355

Ellerindeki The Beatles albümlerini birbirlerine dinleten Ozan Kotra ve Ata Akdağ birkaç yıl süren amatör müziksever konumlarını ilerletmek istemiş ve 1991 yılında, semt ve okul arkadaşları gitarist Barış Bölükbaşı ve davulcu Armağan Atar (Armi) ile bir araya gelip Bekarlar grubunu kurmuştur.

Flört konser ücreti 02123432355

Sahneye ilk kez bir düğün salonunda, o dönem gençler arasında çok popüler olan çay partisi etkinliklerinden birinde çıkan Bekarlar grubu, yerli ve yabancı rock’n roll şarkılardan oluşan bir repertuvara sahiptir.

 Bu ilk deneyler sırasında bile grup üyeleri kendi bestelerini yapmaktan geri durmamışlar ve çıktıkları her sahnede bunları seslendirmişlerdir.

Flört konser fiyatı ücreti 05412323051

Pendik ve çevresinde prova ve kayıt yapmanın zorlukları nedeniyle Kadıköy’de uygun çalışma ortamı arayan grup, Kadıköy Atlantis stüdyosunun bodrum katında bir oda kiralamış ve provalarına burada devam etmiştir. Türk hard rock grubu Akbaba üyelerinin işlettiği Atlantis Stüdyosu, Bekarlar’ın ilk yarı-profesyonel demo kayıtlarını yaptığı yer olmuştur.

Grup Flört resmi yetkili menajer telefon numarası 054123203051

Burada edindikleri çevre ve deneyim sayesinde Göztepe Parkı ve Taksim Meydanı’nda düzenlenen rock festivallerinde sahne alan Bekarlar, bunun yanı sıra bazı barlarda da çalmaya başlamıştır. Grubun Avrupa yakasındaki ilk deneyimi Güven Erkin Erkal’ın Ortaköy La Nuit 88 adlı barda organize ettiği Elvis Gecesi’dir. Bu dönemde davulcu Armağan Atar’ın ailesiyle Akçay’a taşınması, grubun devamlılığını olumsuz etkilese de, 1992’de Taksim Bilsak’da düzenli olarak sahne almaya başlamışlardır. Bilsak 5. Kat günleri sonrasında, 1993’te Armağan Atar’ın bir trafik kazasında vefat ettiği haberini alan grup üyeleri bir süre bocalamış, ancak yollarına, yine Pendikli bir müzisyen olan Vedat Malgara ile devam etme kararı almıştır. Beyoğlu Gitanes barda uzun süre sahne alan grup giderek profesyonelleşmiş ve bestelerini daha da geliştirecek olanaklar ararken, tesadüfen karşılarına çıkan Mazhar Alanson’un kendilerini Fuat Güner’in stüdyosu FT’ye yönlendirmesi ile aradıkları çıkışı bulmuştur.

Ensey Ajans Organizasyon Production Menajerlik Hiz…

 

Genel Koordinatör :Alaattin OCAK  GSM : 0541 232 30 51 

Adres : Akat Mah. Selçuklar Sok. Yapı Kredi Blokları No :6/1  Etiler

Beşiktaş – İSTANBUL

Tel & Fax : 0212 343 23 55

E – mail :

  • info@enseyajans.com 

  • enseyajans@gmail.com

Flört - Ömre Bedelsin