Please enter your username and email address. Get new password
Şimdi Kaydol
x

Ankaralı Ayşe Dinçer

No Rating

Ankaralı Ayşe Dinçer Yetkili Menajeri 02123432355

Ankaralı Ayşe DİNÇER sanatçı düğün fiyatı 02123432355

Ankaralı Ayşe DİNÇER Öz Geçmişi.

Ankaralı Ayşe Dinçer 1977 yılında Mersin’ de dünyaya gelmiştir.

Ankaralı Ayşe Dinçer çok küçük yaşlarda müziğe ilgi duymasıyla başlamıştır müzik serüveni, Ankaralı Ayşe Dinçer menajer telefonu iletişim bölümünde yamaktadır.

Ankaralı Ayşe Dinçer eğitim hayatına Mersinde devam ederken liseler arası müzik yarışmasında birincilik ödülleri almıştır.

Ankaralı Ayşe Dinçer menajer telefon numarası 02123432355′ dir..

Ankaralı Ayşe Dinçer ailesinin ekonomik şartları iyi olmasından dolayı lisede okurken düğünlerde sahne almaya başlamış ve müzikte her geçen gün kendisini daha da geliştirmektedir.

Ankaralı Ayşe Dinçer yetkili menajer telefonu 05412323051′ dir..

Ankaralı Ayşe Dinçer en büyük hayali Belkıs Akkale ile tanışmaktı ve Belkıs Akkale’nin jüri üyesi olduğu müzik yarışmasına katılmış ve Akdeniz bölge birincisi olmuştur.

Ankaralı Ayşe Dinçer yarışmanın ardından ilk albümünü çıkarmış ve bir anda sanat camiasında parlamış düğünlerin ve festivallerinde en çok sahne alan sanatçı olmuştur.

Ensey Ajans Organizasyon Production Menajerlik Hiz…

 

Genel Koordinatör :Alaattin OCAK  GSM : 0541 232 30 51 

Adres : Akat Mah. Selçuklar Sok. Yapı Kredi Blokları No :6/1  Etiler

Beşiktaş – İSTANBUL

Tel & Fax : 0212 343 23 55

E – mail :

  • info@enseyajans.com 

  • enseyajans@gmail.com

Ayşe Dinçer - Takmıyorum Seni

Ankaralı Ayşe Dinçer Menajeri Kim, Ankaralı Ayşe Dinçer Menajeri Telefonu, Ankaralı Ayşe Dinçer Menajerine Nasıl Ulaşırım, Ankaralı Ayşe Dinçer Menajerinin Telefon Numarası, Ankaralı Ayşe Dinçer Menajerinin Telefonu, Ankaralı Ayşe Dinçer Menajerlik, Ankaralı Ayşe Dinçer Menajerlik Bilgileri, Ankaralı Ayşe Dinçer Menajerlik Firması, Ankaralı Ayşe Dinçer Menajerlik İletişim, Ankaralı Ayşe Dinçer Menajerlik Şirketi, Ankaralı Ayşe Dinçer Menajerlik Telefonu, Ankaralı Ayşe Dinçer Menajerlik Ulaşım, Ankaralı Ayşe Dinçer Menejer İletişim, Ankaralı Ayşe Dinçer Menejer Telefonu, Ankaralı Ayşe Dinçer Organizasyonu, Ankaralı Ayşe Dinçer Resmi Menajeri Telefonu, Ankaralı Ayşe Dinçer Resmi Menajerlik Telefonu, Ankaralı Ayşe Dinçer Resmi Web Sitesi, Ankaralı Ayşe Dinçer Sahne Konser Fiyatı,

Etiketler