Please enter your username and email address. Get new password
Şimdi Kaydol
x

Zakkum

No Rating

Zakkum grubu konser festival ücreti fiyatı 05412323051

Zakkum Gurbu Kimlerdir?.

Zakkum ( Raindog) 1999 yılında Ankara’ da kurulmuştur. Grup Raindog adıyla birçok yerde sahne almış, albüm zamanında ise Türkçe bir isim alarak Zakkum adını koymuşlardır.

Zakkum menajeri iletişimi telefon numarası bilgileri üniversite bahar şenliği sanatçıları sayfasında yazmaktadır.

Zakkum Vokalde Yusuf Demirkol, elektro gitarda Salih Eren Parlakgümüş, bas gitarda Ali Emre Yılmaztürk ve davulda Cem Senyücel dörtlüsüyle 2005 yılına albüm hazırlığıyla giren grubun hedefi en geç 2006 başında albümü piyasaya sürmektir.

Zakkum grubu menajerlik şirketi telefonu 02123432355′ dir.

Zakkum Yusuf Demirkol ve Cem Senyücel‘ in askerliklerini tamamlamalarından sonra Zakkum Mart 2010da ilk albümün beşinci ve son videosunu “Anlıyorsun” adlı şarkılarına çekmiştir.

Zakkum grubunun menajerinin cep telefonu numarası 05412323051′ dir.

Ensey Ajans Organizasyon Production Menajerlik Hiz…

 

Genel Koordinatör :Alaattin OCAK  GSM : 0541 232 30 51 

Adres : Akat Mah. Selçuklar Sok. Yapı Kredi Blokları No :6/1  Etiler

Beşiktaş – İSTANBUL

Tel & Fax : 0212 343 23 55

E – mail :

  • info@enseyajans.com 

  • enseyajans@gmail.com

Ünlü Zakkum Grubu ile alakalı googleyandexAvast Secure Browseryoutube ve diğer arama motorlarında en çok aranan kelimeler…

Zakkum Menajerinin Telefonu, Zakkum Menajerlik, Zakkum Menajerlik Bilgileri, Zakkum Menajerlik Firması, Zakkum Menajerlik İletişim, Zakkum Menajerlik Şirketi, Zakkum Menajerlik Telefonu, Zakkum Menajerlik Ulaşım, Zakkum Menejer İletişim, Zakkum Menejer Telefonu, Zakkum Resmi Menajeri, Zakkum Resmi Menajeri Telefonu, Zakkum Resmi Menajerlik Telefonu, Zakkum Resmi Web Sitesi, Zakkum Sahne Konser Fiyatı, Zakkum Tek Yetkili Menajeri Telefonu, Zakkum Telefonu Menajeri Kim, Zakkum Yetkili Menajeri, Zakkum Yetkili Menajerlik

Etiketler