Please enter your username and email address. Get new password
Şimdi Kaydol
x

Aydın Kurtoğlu

No Rating

AYDIN KURTOĞLU, MENAJER, MENAJERİ, MENAJERLİK, İLETİŞİM,

2014 yılında ilk çalışması “Köle” şarkısını/teklisini çıkarmıştır ve bu çalışmasına klip çekmiştir. 2015 yılında ilk EP albümü “Hayırlı Günler’i” çıkarmıştır. Albümden “Hayırlı Günler” adlı şarkısına klip çekmiştir. 2015 yılında Kral Türkiye Müzik Ödülleri’nde en iyi çıkış yapan sanatçı adayı olmuştur. İnternet üzerinde on binlerce takipçi kitlesine sahiptir.

1 yaşında ailesi ile birlikte İstanbul’a yerleşmiştir. İlk, orta ve lise öğrenimini İstanbul’da tamamlamıştır. Üniversitede işletme eğitimi almıştır. Daha sonra turizm sektöründe çalışmalarına devam etmiştir. 2013 yılında babası Cengiz Kurtoğlu ile birlikte Veliaht yarışmasına katılmıştır.

Kariyeri:
Albüm yapım şirketi BSK Yapım’dır. “Köle” adlı şarkısının sözleri ve bestesi Nida Ünsal’a, aranjörlüğü Serkan Balkan’a aittir. Şarkının vokalliğini Hande Ünsal yapmıştır. 2014 yılında ilk çalışması “Köle” şarkısını/teklisini çıkarmıştır. “Köle” adlı şarkısının klip yapımı Dna İstanbul tarafından gerçekleştirilmiştir.

Klip, üç günde Orion stüdyolarında gerçekleşmiştir. Klip çekiminde Aydın Kurtoğlu’na Hande Ünsan eşlik etmiştir. Klip, YouTube’da 5 milyon üzerinde izlenmeye ulaşmıştır.

Albümde “Yana Yana” adlı şarkı da Aydın Kurtoğlu ve Hande Ünsal imzası taşımaktadır.

Not : Firmamız Sanatçı İle Sadece Konser Organizasyonlarında Booking Olarak çalışmakta Olup, Konser Organizasyonları Haricinde Hiçbir Şekilde Sanatçı İle Bir Bağlantımız olmamakla birlikte lütfen beste, yardım,gibi v.s. konular ile tarafımız ile iletişime geçmemenizi rica ederiz.

Aydın Kurtoğlu Konser Etkinlik İletişim.

ENSEY AJANS ORGANİZASYON

MENAJERLİK HİZ…

                                     Beşiktaş – İSTANBUL

Etiketler

Biyografiler

  Mustafa Keser

  Mustafa Keser Menajer, Mustafa Keser Menajeri, Mus ...

  Grup Seksendört

  GRUP SEKSENDÖRT MENAJERİ, GRUP SEKSENDÖRT MEN ...

  Soner Olgun

  Soner Olgun Menajer, Soner Olgun Menajeri, Soner O ...

Etkinlik Sayacı

Eylül 2021
P S Ç P C C P
 12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
27282930