Please enter your username and email address. Get new password
Şimdi Kaydol
x

İzzet Yıldızhan

No Rating

İzzet Yıldızhan sanatçı konser düğün fiyatı ücreti 05412323051

İzzet Yıldızhan Kimdir?.

İzzet Yıldızhan 1 Nisan 1963 tarihinde Diyarbakır-Çermik ilçesine bağlı bir Zaza köyü olan Sinek’ te doğmuştur. 

İzzet Yıldızhan Annesinin ismi Suriye Zelal babasının ismi Mustafa’dır. 15 çocuklu ailenin en küçükleridir. Babasını bir yaşındayken kaybetti. 

İzzet Yıldızhan İlkokulu ikinci sınıftayken bırakmak zorunda kaldı. Sonradan ilk ve ortaokulu dışarıdan bitirdi. Yedi yaşında berber çıraklığı yapmaya başladı.

İzzet Yıldızhan sanatçının menajerinin telefonu 05412323051,

İzzet Yıldızhan Ardından 13 yaşındayken çalışma hayatına kebapçı çırağı olarak devam etti, daha sonra kebap ustası oldu.

İzzet Yıldızhan telefon numarası 05412323051,

İzzet Yıldızhan Bir müddet sonra 1981 yılında Ankara Kınalı Pavyon ’da sahne almaya başlayan İzzet Yıldızhan, kebapçılığı bırakarak sadece müzik ile devam etti.

İzzet Yıldızhan‘ nın sanatçı menajerlik telefonu 05412323051

İzzet Yıldızhan 1989 yılında ilk kez geldiği İstanbul‘ a gelmiş ama umduğunu bulamayınca Ankara‘ya geri dönmüş. 1994 yılında Selami Şahin‘ le tanıştıktan sonra, bu kez dönmemek üzere geldiği İstanbul’ a gitmiş.

İzzet Yıldızhan sanatçıya nasıl ulaşırım ?,

Ensey Ajans Organizasyon Production Menajerlik Hiz…

 

Genel Koordinatör :Alaattin OCAK  GSM : 0541 232 30 51 

Adres : Akat Mah. Selçuklar Sok. Yapı Kredi Blokları No :6/1  Etiler

Beşiktaş – İSTANBUL

Tel & Fax : 0212 343 23 55

E – mail :

  • info@enseyajans.com 

  • enseyajans@gmail.com

Ünlü Sanatçı İzzet Yıldızhan ile alakalı googleyandexAvast Secure Browseryoutube ve diğer arama motorlarında en çok aranan kelimeler…

İzzet Yıldızhan Menejer İletişim, İzzet Yıldızhan Menejer Telefonu, İzzet Yıldızhan Resmi Menajeri, İzzet Yıldızhan Resmi Menajeri Telefonu, İzzet Yıldızhan Resmi Menajerlik Telefonu, İzzet Yıldızhan Resmi Web Sitesi, İzzet Yıldızhan Sahne Konser Fiyatı, İzzet Yıldızhan Sahne Menajeri, İzzet Yıldızhan Tek Yetkili Menajeri Telefonu, İzzet Yıldızhan Telefonu Menajeri Kim, İzzet Yıldızhan Yetkili Menajeri, İzzet Yıldızhan Yetkili Menajerlik, İzzet Yıldızhan Yılbaşı Fiyatı, İzzet Yıldızhan Yılbaşı Konser Fiyatı, İzzet Yıldızhan Yılbaşı Sahne Fiyatı, Sanatçı İzzet Yıldızhan Yetkili Menajeri İletişim, Sanatçı İzzet Yıldızhan Yetkili Menajerlik İletişim

Etiketler