Please enter your username and email address. Get new password
Şimdi Kaydol
x

İsmail Yk

No Rating

İsmail Yk sanatçı konser fiyatı ücreti 02123432355

İsmail YK Hakkında.

İsmail Yk 5 temmuz 1978 de Almanya’nın Hamm şehrinde dünyaya gelmiştir. 

İsmail Yk Sivaslı Ali Rıfat ve Zarife Yurtseven çiftinin müzikle uğraşan beş yetenekli çocuğundan en küçüğüdür İsmail-YK. 13 yaşında kardeşleriyle birlikte sahne hayatına başladı.

İsmail YK 1996 yılında profesyonel DJ’lik ünvanlına da sahip olmuş ve o dönemde Almanya da Profesyonel olarak DJ’lik de yapmıştır.

İsmail Yk Menajer Telefon Numarası Ne ?,

İSMAİL-YK, Türkiye´ye biraz daha farklı, müziğiyle, giyimiyle, şovuyla, sahnesiyle türk müzik dünyasına ayrı bir renk katmıştır. 8 Mayıs 2004 tarihinde çıkardığı ilk solo albümü Şapur Şupur ile müzik piyasasında fırtınalar estirdi.

İsmail Yk yetkili menajeri kim?,

İsmail Yk Özellikle ‘Allah belanı versin‘ şarkısı Tüm Türkiye de odak noktası haline gelmiş birçok gazete, ana haber bülteni ve birçok canlı TV programına konu olmuştur, artık O bir Star’dır.

İsmail Yk‘ nın menajerine nasıl ulaşırım,

Ensey Ajans Organizasyon Production Menajerlik Hiz…

 

Genel Koordinatör :Alaattin OCAK  GSM : 0541 232 30 51 

Adres : Akat Mah. Selçuklar Sok. Yapı Kredi Blokları No :6/1  Etiler

Beşiktaş – İSTANBUL

Tel & Fax : 0212 343 23 55

E – mail :

  • info@enseyajans.com 

  • enseyajans@gmail.com

Ünlü Sanatçı İsmail Yk ile alakalı googleyandexAvast Secure Browseryoutube ve diğer arama motorlarında en çok aranan kelimeler…

İsmail Yk Menajerlik Ulaşım, İsmail Yk Menejer İletişim, İsmail Yk Menejer Telefonu, İsmail YK nın cep Telefonu Numarası, İsmail Yk Resmi Menajeri, İsmail Yk Resmi Menajeri Telefonu, İsmail Yk Resmi Menajerlik Telefonu, İsmail Yk Resmi Web Sitesi, İsmail Yk Sahne Fiyatı, İsmail Yk Sahne Konser Fiyatı, İsmail Yk Yk Sahne Menajeri, İsmail Yk Tek Yetkili Menajeri Telefonu, ismail yk telefon numarası, İsmail Yk Telefonu Menajeri Kim, İsmail Yk Yetkili Menajeri, İsmail Yk Yetkili Menajerlik, İsmail Yk Yılbaşı Fiyatı, İsmail Yk Yılbaşı Konser Fiyatı, İsmail Yk Yılbaşı Sahne Fiyatı, Sanatçı İsmail Yk Yetkili Menajeri İletişim, Sanatçı İsmail Yk Yetkili Menajerlik İletişim

Etiketler