Kurtuluş Kuş

No Rating

Kurtuluş Kuş Yetkili Menajeri 02123432355

Kurtuluş Kuş Yetkili Menajeri 02123432355

Kurtuluş Kuş Hakkında.

Kurtuluş Kuş 1997 yılında Karamanda dünyaya gelmiştir.

Kurtuluş Kuş çocuk yaşından beri müzik ile ilgilenmiş ve farklı mekânlarda amatör olarak sahne almıştır.

Kurtuluş Kuş bestekar ses sanatçısı Ramazan Kuşun oğludur. Kurtuluş Kuş 2021 yılında Burak Bulut ile tanışması ile müzik hayatlarında profesyonel olarak adım atmaya başlamıştır.

Kurtuluş Kuş Burak Bulut ile ilk teklileri sevmedim deme ile piyasaya hızlı bir giriş yapmış olup arat arda çıkardıkları şarkıları büyük bir ilgi görmüş ve hızlı bir şekilde konserlere başlamış ve müzik listelerinde ilklerde yer almışlardır.

Burak Bulut Kimdir?.

Burak Bulut aslen Elazığlı olup 1980 yılı 26 Eylülde doğumlu terazi burçludur.

Burak Bulut 2 kardeştir. İlk okulunu Ziya Gökalp’ ta okumuştur.

Burak Bulut ilk okulun ardından Korgeneral Hulusi Sayın Ticaret Meslek Yüksek okulunda okumasının ardından Fırat üniversitesi bilgisayarlı muhasebe bölümünü bitirmiştir.

Burak Bulut 2021 yılında Kurtuluş Kul adlı müzisyen ile tanışması ile müzik hayatlarında profesyonel başlangıç yapmışlardır.

Kurtuluş Kuş & Azer Bülbül - Ne Sayarsan Say

Ensey Ajans Organizasyon Production  Menajerlik Hiz…

Genel Koordinatör :Alaattin OCAK  GSM : 0541 232 30 51 

Adres : Akat Mah. Selçuklar Sok. Yapı Kredi Blokları No :6/1  Etiler

Beşiktaş – İSTANBUL

Tel & Fax : 0212 343 23 55

E – mail :

  • info@enseyajans.com 

  • enseyajans@gmail.com

  • www.enseyajans.com

  • www.enseyorganizasyon.com

  • www.sanatcimenejerlik.com

  • www.sanatcifiyatlistesi.net

  • www.sanatcifiyati.net

Kurtuluş Kuş Konser Kaşesi, Kurtuluş Kuş Konser Ücreti, Kurtuluş Kuş Konser Ücreti Fiyatı, Kurtuluş Kuş Mail Adresi, Kurtuluş Kuş Menajer, Kurtuluş Kuş Menajer İletişim, Kurtuluş Kuş Menajer Telefonu, Kurtuluş Kuş Menajeri, Kurtuluş Kuş Menajeri İletişim, Kurtuluş Kuş Menajeri Kim, Kurtuluş Kuş Menajeri Telefonu, Kurtuluş Kuş Menajerine Nasıl Ulaşırım, Kurtuluş Kuş Menajerinin Telefon Numarası, Kurtuluş Kuş Menajerinin Telefonu, Kurtuluş Kuş Menajerlik, Kurtuluş Kuş Menajerlik Bilgileri, Kurtuluş Kuş Menajerlik Firması, Kurtuluş Kuş Menajerlik İletişim, Kurtuluş Kuş Menajerlik Şirketi, Kurtuluş Kuş Menajerlik Telefonu, Kurtuluş Kuş Menajerlik Ulaşım, Kurtuluş Kuş Menejer İletişim, Kurtuluş Kuş Menejer Telefonu, Kurtuluş Kuş Organizasyonu, Kurtuluş Kuş Resmi Menajeri,

Etiketler