Please enter your username and email address. Get new password
Şimdi Kaydol
x

İSKENDER PAYDAŞ

No Rating

İSKENDER PAYDAŞ , MENAJER, MENAJERİ, MENAJERLİK, İLETİŞİM,

İSKENDER PAYDAŞ BİYOGRAFİ, İSKENDER PAYDAŞ KONSER BÜTÇESİ, İSKENDER PAYDAŞ KONSER FİYATI, İSKENDER PAYDAŞ MENAJERİ İLETİŞİM İRTİBAT TELEFONU, İSKENDER PAYDAŞ MENAJERİNE NASIL ULAŞIRIM, İSKENDER PAYDAŞ RESMİ WEB SİTE, İSKENDER PAYDAŞ TELEFONU İLETİŞİM İRTİBAT, İSKENDER PAYDAŞ YETİLİ MENAJERİ KİM1967 İstanbul doğumlu, Prodüktör Ve Aranjör.

Ünlü orkestra şefi Muhittin Paydaş’ın oğludur. Milli kaleci Cihat Arman ise dedesidir. Babasının (Muhittin Paydaş ve Lordlar) orkestra provalarını evde yapmasından dolayı doğumundan beri müzikle iç içe.

İlk enstrumanı üç yaşında davul olmuş. Öncesinde ise evdeki tüm tencere ve boya kutuları onun müzik aletleri olmuştur. Beş yaşında piyano dersleri almaya başlamıştır. “Büyük İskender” ismi ile şarkıcılığa başladı.

Beş ve yedi yaşlarında çıkardığı iki 45’lik single’ı ve babasının orkestra şefliğinde Türkiye turnelerinde toplam 145 konseri var. 2005 yılında kurduğu ve halen devam eden 12 kişilik İskender Paydaş Orkestrası’nın hem şefi, hem de klavyecisi. Ajda Pekkan ve Nazan Öncel’e ve daha birçok sanatçının konserlerinde orkestra olmuşlar.

Kendi Ağzından İskender Paydaş

Zaten ben müziğin içine doğdum. Babamın da müzisyen olması sebebiyle, bütün çocukluğum müzisyenler ve şarkıcıların arasında geçti. ‘70lerde gruplar evlerin salonlarında prova yapardı.

Bir sürü gitar, davul, org, trompet gibi enstrümanların bulunduğu bir ev salonu hayal edin. İşte benim için en ilginç lunapark, en müthiş oyuncaklar onlardı zaten.

Bütün mahalle arkadaşlarıma hayali enstrümanlar dağıtıp, onlarla orkestra oluşturup müzik yapmaya çalışırdım. Tabii saçma sapan bir şey olurdu. Belki de ilk aranjörlük, prodüktörlüğüm böyle başlamış oldu.

Evde tava tencere gibi nadide enstrüman parçalarından setimi kurar, anneanneme sonu bitmek bilmez konserler verirdim. Şimdi düşünüyorum da bana iyi katlanmışlar.

Not : Firmamız Sanatçı İle Sadece Konser Organizasyonlarında Booking Olarak çalışmakta Olup, Konser Organizasyonları Haricinde Hiçbir Şekilde Sanatçı İle Bir Bağlantımız olmamakla birlikte lütfen beste, yardım,gibi v.s. konular ile tarafımız ile iletişime geçmemenizi rica ederiz.

İskender Paydaş Konser Etkinlik İletişim.

ENSEY AJANS ORGANİZASYON

MENAJERLİK HİZ…

Genel Koordinatör :Alaattin OCAK  Gsm : 0541 232 30 500536 502 88 53

Yetkili Mdr. : Zübeyde AZGUN Gsm : 0541 572 74 48

Adres : Akat Mah. Yeşerti Sok. No : 14/3 Etiler  

Beşiktaş – İSTANBUL

Tel & Fax : 0212 343 23 55

E – mail : info@enseyajans.comenseyajans@gmail.com

Web Adres : www.enseyajans.com www.sanatciiletisim.comwww.sanatcimenejerlik.comwww.guncelsanatcifiyatlistesi.comwww.sanatcifiyatlistesi.net

instagram-logosu

 

 

 

 

 

Etiketler

Biyografiler

  Mehmet Erdem

  Mehmet Erdem Menajer, Mehmet Erdem Menajeri, Mehme ...

  MFÖ

  Mfö Menajer, Mfö Menajeri, Mfö Menajerlik, Mfö ...

  Nejat Alp

  Nejat Alp Menajer, Nejat Alp Menajeri, Nejat Alp M ...

Etkinlik Sayacı

Haziran 2023
P S Ç P C C P
 1234
567891011
12131415161718
19202122232425
2627282930