Please enter your username and email address. Get new password
Şimdi Kaydol
x

İPEK AÇAR

No Rating

İPEK AÇAR, MENAJER, MENAJERİ, MENAJERLİK, İLETİŞİM,

Geçen yıl hayatını kaybeden müzik dünyasının önemli isimlerinden Kayahan’ ın eşi olan İpek Açar, 1975 yılında İstanbul’ da dünyaya geldi. Açar, Kadıköy Anadolu Lisesi mezunudur.

17 yaşındayken şarkı söylemek istiyor ve Kayahan ile tanışıyor. Bir yıl boyunca Kayahan’a vokalistlik yapıyor. Ancak, Kayahan ile aralarında güçlü bir aşk bağı kuruluyor. Bir süre birlikte yaşıyorlar ve evlenmeye karar veriyorlar.

Kendisinden yaşça oldukça büyük olan Kayahan ile dünya evine giriyor. Çiftin evlilikleri o dönemde çok konuşuluyor. Herkes, İpek Açar’ın Kayahan ile evliliğini sürdüremeyeceği yorumlarında bulunuyor.

Kayahan ile mutlu süren evliliğini bir evlat sahibi olarak taçlandırmak isteyen İpek Açar, Aslı Gönül isimli bir kız çocuk dünyaya getiriyor.

İpek Açar ve Kayahan’ın, kısa sürede biter gözü ile bakılan evlilikleri tam 22 yıl sürüyor. Sade ve dengeli evlilikleri ile örnek olan çift, evlendikleri dönemde kısa sürede ayrılık beklentisi olanların iddialarını yalan çıkartıyor.

Kayahanın eşi İpek Açar kimdir

Yaşı ilerleyen Kayahan’ın hastalanması sonucunda İpek Açar, Kayahan ile evlenirken nikah masasında verdiği “Hastalıkta, sağlıkta birlikte olma” sözünü tutuyor.

Eşi Kayahan’ı hastalığının tedavi sürecinde bir an olsun yalnız bırakmayan ve eşine bir bebek gibi bakan İpek Açar, 3 Nisan 2015’de Kayahan’ın hayatını kaybetmesi ile yıkılıyor.

Uzun süre kendine gelemeyen İpek Açar, aradan 22 yıl geçmesine rağmen büyük bir aşk ile bağlı olduğu Kayahan’ın yokluğuna alışmakta zorluk çekiyor.

Kayahan ile çok mutlu bir evlilik hayatın süren İpek Açar, Kayahan’ın ölümünün acısını aradan neredeyse bir yıl geçmesine rağmen hala daha atlatamadı. Kayahan ile birlikte oturdukları evden taşınan İpek Açar, girdiği her odada Kayahan’ın hatıraları olmasına ve sürekli onun acısıyla yüzleşmesine daha fazla dayanamıyor.

Kayahan’ı ölümünün ardından her yıl anmak isteyen İpek Açar, yaşanmışlıkları anma taraftarı olmasından dolayı ölüm yıl dönümü olan 3 Nisan’da değil, doğum tarihi olan 29 Mart’ta anmaya karar veriyor.

İpek Açar Konser Etkinlik İletişim.

ENSEY AJANS ORGANİZASYON

MENAJERLİK HİZ…

                                                                              Beşiktaş – İSTANBUL

Etiketler

Biyografiler

  Devrim Erden

  Devrim Erden Menajer, Devrim Erden Menajeri, Devri ...

  İsmail Yk

  İsmail Yk Menajer, İsmail Yk Menajeri, İsmail Y ...

  Cenk Eren

  Cenk Eren Menajer, Cenk Eren Menajeri, Cenk Eren M ...

Etkinlik Sayacı

Mart 2023
P S Ç P C C P
 12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
2728293031