Please enter your username and email address. Get new password
Şimdi Kaydol
x

İLYAS YALÇINTAŞ

No Rating

İLYAS YALÇINTAŞ, MENAJER, MENAJERİ, MENAJERLİK, İLETİŞİM, 

7 Mart 1989 İstanbul doğumlu olan İlyas Yalçıntaş, Küçükçekmece IMKB Anadolu Lisesi’nde eğitim görmüştür. Ses sanatçısı olan Yalçınkaya çeşitli mekanlarda şarkılarını söylemiş ve internete yüklediği şarkılarıyla sesini duyurmaya çalışmıştır. Kanal D ekranlarında 2014 yılında yayınlanan, jüri iyeliğini Emre Aydın, Ziynet Sali, Ömer Karacan ve Armağan Çağlayan’ın üstlendiği X Factor Star Işığı yarışmasına katılan Yalçıntaş, jüri ve izleyenleri kendisine hayran bırakmayı başarmıştır. Aralarında kendi bestelerinin de olduğu şarkılarını seslendirirken, özellikle İncir adlı parçasıyla oldukça ses getirmiş ve şarkısı Enbe Orkestrası’nın albümünde yer almıştır.

Sesinin güzelliğinin yanı sıra oldukça yakışıklı ve düzgün fiziğe sahip İlyas Yalçıntaş, yarışmanın 1.’si seçilmesi beklenirken reyting düşüklüğü nedeniyle yarışmaya ara verildi ve jüri üyeleri Atiye, Nigar Jamal,Sinan Akçıl ve Nihat Odabaşı olarak değiştirilmesine rağmen, yarışma yine de beklenen reytingi alamamış ve yayından kaldırılmıştır. Ancak yarışmanın kaldırılmış olmasına rağmen İlyas Yalçınkaya oldukça geniş bir hayran kitlesine ulaşmayı başarmıştır.

İLYAS YALÇINTAŞ ETKİNLİK DUYURU HABERLERİX İLYAS YALÇINTAŞ HABERLERİX İLYAS YALÇINTAŞ İLETİŞİMX İLYAS YALÇINTAŞ İLETİŞİM İRTİBAT TELEFONUX İLYAS YALÇINTAŞ KİMDİRX İLYAS YALÇINTAŞ KONSER BÜTÇESİX İLYAS YALÇINTAŞ KONSER FİYATI BÜTÇESİX İLYAS YALÇINTAŞ KONSER HABERLERİX İLYAS YALÇINTAŞ KONSER MENAJERİX İLYAS YALÇINTAŞ MENAJERİX İLYAS YALÇINTAŞ MENAJERİ KİMX İLYAS YALÇINTAŞ MENAJERLİKX İLYAS YALÇINTAŞ MENAJERLİK İLETİŞİMX İLYAS YALÇINTAŞ NASIL ULAŞIRIMX İLYAS YALÇINTAŞ RESMİ MENAJERİX İLYAS YALÇINTAŞ TELEFONU İLETİŞİMİX İLYAS YALÇINTAŞ YETKİLİ MENAJERİ İLETİŞİM

Not : Firmamız Sanatçı İle Sadece Konser Organizasyonlarında Booking Olarak çalışmakta Olup, Konser Organizasyonları Haricinde Hiçbir Şekilde Sanatçı İle Bir Bağlantımız olmamakla birlikte lütfen beste, yardım,gibi v.s. konular ile tarafımız ile iletişime geçmemenizi rica ederiz.

 

 

 

 

Etiketler

Biyografiler

Etkinlik Sayacı

Mart 2023
P S Ç P C C P
 12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
2728293031