Please enter your username and email address. Get new password
Şimdi Kaydol
x

GÜLDEN MUTLU

No Rating

GÜLDEN MUTLU, MENAJER, MENAJERİ, MENAJERLİK, İLETİŞİM,

Gülden Mutlu, ilk ve orta öğretim hayatını İstanbul ve Tekirdağ’da tamamladı. 2001 yılında Ege Üniversitesi Devlet Türk Musikisi Konservatuarı Temel Bilimler bölümünü birincilikle kazandı. Üniversite hayatı boyunca İzmir’ de çeşitli mekanlarda sahne aldı, aralarında TRT sanatçılarının da bulunduğu birçok konserde keman çaldı. 2 yıl boyunca Ege Ordu Komutanlığı’ nın sanatçılığını üstlendi. 2008 yılında Londra’ ya yerleşti. Londra ‘da yerel bir koronun şefliğini yaptı, parlamentoda sahne aldı. Londra’ nın ilk kadın şefi olarak ismi gazetelerde yer aldı. Yine Londra’ da iki mekanda uzun süreler sahne aldı. 2012 yılında Türkiye’ye geldiği bir dönemde yollarının kesiştiği Emre Aydın’ la düet yaptığı, söz ve müziği kendisine ait olan Soğuk Odalar isimli şarkı, tüm müzik listelerinde haftalarca 1 numarada kalırken, dijital platformda en çok dinlenen ve indirilen şarkılar arasında uzun süre yerini korudu. 2012′ nin Kasım ayında piyasaya çıkan, söz ve müziği yine kendisine ait olan “Unutamam Dedin” single ının düzenlemesini Mustafa Ceceli, prodüktörlüğünü ve şarkıya ait videonun yönetmenliğini de Emre Aydın üstlendi. “Unutamam Dedin” müzik listelerindeki yükselişini sürdürüyor.
Gulden Mutlu Album KapakGülden MutluOlmadığım kalıplara girmedim

Bu yıl her yerde sizi dinledik. Kimsiniz, nerelisiniz?
– Tekirdağlıyım. Ege Üniversitesi Türk Musikisi Devlet Konservatuvarı’nda okudum. Şarkı sözü yazmaya ortaokulda başladım. Evliyim. Beş yıldır Londra’dayız. Eşim restoran işletiyor. Üç yaşında bir kızım var.
Emre Aydın’la nasıl tanıştınız?
– Şarkı demolarım için Türkiye’ye gelmiştim. Ortak bir arkadaşımız şarkıları ona dinletmiş. Ardından ‘Soğuk Odalar’ düeti geldi.
Tanımadan evvel nasıl bilirdiniz?
– Şarkılarını dinlerdim. Müziğini kaygısız yapıyordu. Tanıştıktan sonra da ekrandaki gibi bir adam olduğunu gördüm. Ticaret için beni olmadığım kalıplara sokmadı.
Derin aşk şarkıları genelde mutlu evliliklerden değil ayrılık acılarından çıkar. Sizde tam tersi bir durum var…
– Şarkılarımda sadece ben yokum. Kendimi ve insanları gözlemlerim. İçimden bir anda yazmak gelir. ‘Soğuk Odalar’ sabaha karşı ortaya çıktı. Saat 04.00’te kalktım şarkıyı mırıldanıyordum. Bu şarkı sayesinde Türkiye’de en iyi yerden işe başladım.

Not : Firmamız Sanatçı İle Sadece Konser Organizasyonlarında Booking Olarak çalışmakta Olup, Konser Organizasyonları Haricinde Hiçbir Şekilde Sanatçı İle Bir Bağlantımız olmamakla birlikte lütfen beste, yardım,gibi v.s. konular ile tarafımız ile iletişime geçmemenizi rica ederiz.

Gülden Mutlu Konser Etkinlik İletişim.

ENSEY AJANS ORGANİZASYON

MENAJERLİK HİZ…

Genel Koordinatör :Alaattin OCAK  Gsm : 0541 232 30 500536 502 88 53

Yetkili Mdr. : Zübeyde AZGUN Gsm : 0541 572 74 48

Adres : Akat Mah. Yeşerti Sok. No : 14/3 Etiler  

Beşiktaş – İSTANBUL

Tel & Fax : 0212 343 23 55

E – mail : info@enseyajans.comenseyajans@gmail.com

Web Adres :

 
 

Etiketler

Biyografiler

  Lerzan Mutlu

  Lerzan Mutlu Menajer, Lerzan Mutlu Menajeri, Lerza ...

  Güllü

  Güllü Menajer, Güllü Menajeri, Güllü Menajer ...

  Serkan Kaya

  Serkan Kaya Menajer, Serkan Kaya Menajeri, Serkan ...

Etkinlik Sayacı

Mart 2023
P S Ç P C C P
 12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
2728293031