Please enter your username and email address. Get new password
Şimdi Kaydol
x

Fuat Saka

No Rating

Fuat Saka Hakkında.

Fuat Saka 1952 yılında dünyaya gelen Fuat Saka İstanbul’da resim, Fransa ve Almanya’da da müzik eğitimi aldı. İlk albümünü 1982 yılında Yıkılır Zulmün Son Kaleleri  adıyla hayranları ile buluşturdu. 

Fuat Saka bir yıl aradan sonra ayrılık türküsü albümünü sevenleri ile buluşturdu.

Fuat Saka Menajeri Kim?,

Fuat Saka dördüncü albümünü sevdalı türküler piyasaya çıkardı

Fuat Saka Daha sonra bu albümü 1989’da çıkardığı “Askaros”, 1991 yılında piyasaya sürdüğü “Semahlar ve Deyişler” ve 1993’de çıkardığı “Şiirce” albümü izledi.

Fuat Saka yetkili menajeri kim?,

Fuat Saka Yerli ve yabancı müzisyenler için düzenlemeler yapan Fuat Saka Lazutlar serisinin ilki olan Lazutları 1997 yılında sundu. Üretken ve kaliteli müzik yapan birkaç sanatçıdan biri olan Fuat Saka bir yıl sonra da “Sen” albümüyle çıktı sevenlerinin karşısına.

Fuat Saka Menajerlik Telefonu 05412323051,

Fuat Saka Serinin ikinci albümü olan “Lazutlar 2 yi 2000 yılında, “Perçem Perçem” kasetini de bir yıl aradan sonra 2001 yılında çıkardı.

Fuat Saka Menajeri İletişim 02123432355,

Ensey Ajans Organizasyon Production Menajerlik Hiz…

 

Genel Koordinatör :Alaattin OCAK  GSM : 0541 232 30 51 

Adres : Akat Mah. Selçuklar Sok. Yapı Kredi Blokları No :6/1  Etiler

Beşiktaş – İSTANBUL

Tel & Fax : 0212 343 23 55

E – mail :

  • info@enseyajans.com 

  • enseyajans@gmail.com

Ünlü Sanatçı Fuat Saka ile alakalı googleyandexAvast Secure Browseryoutube ve diğer arama motorlarında en çok aranan kelimeler…

Fuat Saka Menajeri Telefonu, Fuat Saka Menajerine Nasıl Ulaşırım, Fuat Saka Menajerinin Telefon Numarası, Fuat Saka Menajerinin Telefonu, Fuat Saka Menajerlik, Fuat Saka Menajerlik Bilgileri, Fuat Saka Menajerlik Firması, Fuat Saka Menajerlik İletişim, Fuat Saka Menajerlik Şirketi, Fuat Saka Menajerlik Telefonu, Fuat Saka Menajerlik Ulaşım, Fuat Saka Menejer İletişim, Fuat Saka Menejer Telefonu, Fuat Saka Resmi Menajeri, Fuat Saka Resmi Menajeri Telefonu, Fuat Saka Resmi Menajerlik Telefonu, Fuat Saka Resmi Web Sitesi, Fuat Saka Sahne Fiyatı, Fuat Saka Sahne Konser Fiyatı, Fuat Saka Sahne Menajeri, Fuat Saka Tek Yetkili Menajeri Telefonu, Fuat Saka Telefonu Menajeri Kim, Fuat Saka Yetkili Menajeri, Fuat Saka Yetkili Menajerlik, Fuat Saka Yılbaşı Fiyatı, Fuat Saka Yılbaşı Konser Fiyatı, Fuat Saka Yılbaşı Sahne Fiyatı, Sanatçı Fuat Saka Yetkili Menajeri İletişim, Sanatçı Fuat Saka Yetkili Menajerlik İletişim

Etiketler