Please enter your username and email address. Get new password
Şimdi Kaydol
x

Ebru Yaşar

No Rating

Ebru Yaşar resmi menajerlik telefonu 05412323051

Ebru Yaşar Biyografisi.

Ünlü Sanatçı Ebru Yaşar 8 Ağustos 1978 tarihinde Ankara‘da doğmuştur. Aslen Ağrı- Eleşkirt’i’ dir.  Abisi vardır. Babası polis, annesi maliyede memur idi. İlkokul birinci sınıfa kadar Ankara‘da okuduktan sonra babasının tayin olduğu Tokat‘ta okuluna devam etti. 

Ebru Yaşar Adapazarı‘ ndayken İstanbul Teknik Üniversitesi konservatuvar sınavlarına girdi ve kazandı. Türk Müziği bölümünde okuyarak mezun oldu.

Ebru Yaşar yetkili menajer telefonu 05412323051,

Ebru Yaşar ismi insanların kulağına ve hafızasına ilk olarak İbrahim Tatlıses‘ in desteği ile çıkardığı “Seni Anan Benim İçin Doğurmuş” adlı şarkısı yer etmiştir.

Ebru Yaşar Ancak bununla birlikte ilk albümü olan “Bu Sahilde” adlı albümü İbrahim Tatlıses ile tanışmasından yaklaşık 4 yıl önce 1995 yılında Burhan Çaçan‘ ın müzik şirketinden piyasaya çıkmıştır.

Ebru Yaşar sanatçının menajerlik telefon numarası 05412323051,

Ebru Yaşar “O Beni Sırtımdan Vurdu” ve “Yalan” şarkılarıyla da müzik listelerinin üst sıralarında yer almayı başardı. “Aşkımız Buraya Kadar” ve “Yeşillenirim” albümleriyle başarısını sürdüren Ebru Yaşar 2007 yılında Avrupa Müzik’le anlaştı ve 2008 sonunda “Seviyorum Seni” isimli yepyeni albümüyle müzikseverlerle buluştu.

Ünlü sanatçı Albüme ismini veren şarkıda İsmail YK ile düet yapan Ebru Yaşar yine müzik listelerinin zirvesine oturdu.

Ebru Yaşar sanatçı menajerlik telefonu 02123432355,

Ensey Ajans Organizasyon Production Menajerlik Hiz…

 

Genel Koordinatör :Alaattin OCAK  GSM : 0541 232 30 51 

Adres : Akat Mah. Selçuklar Sok. Yapı Kredi Blokları No :6/1  Etiler

Beşiktaş – İSTANBUL

Tel & Fax : 0212 343 23 55

E – mail :

  • info@enseyajans.com 

  • enseyajans@gmail.com

Ünlü Sanatçı Ebru Yaşar ile alakalı googleyandexAvast Secure Browseryoutube ve diğer arama motorlarında en çok aranan kelimeler…

Ebru Yaşar Menajerine Nasıl Ulaşırım, Ebru Yaşar Menajerinin Telefon Numarası, Ebru Yaşar Menajerinin Telefonu, Ebru Yaşar Menajerlik, Ebru Yaşar Menajerlik Bilgileri, Ebru Yaşar Menajerlik Firması, Ebru Yaşar Menajerlik İletişim, Ebru Yaşar Menajerlik Şirketi, Ebru Yaşar Menajerlik Telefonu, Ebru Yaşar Menajerlik Ulaşım, Ebru Yaşar Menejer İletişim, Ebru Yaşar Menejer Telefonu, Ebru Yaşar Resmi Menajeri, Ebru Yaşar Resmi Menajeri Telefonu, Ebru Yaşar Resmi Menajerlik Telefonu, Ebru Yaşar Resmi Web Sitesi, Ebru Yaşar Sahne Fiyatı, Ebru Yaşar Sahne Konser Fiyatı, Ebru Yaşar Sahne Menajeri, Ebru Yaşar Tek Yetkili Menajeri Telefonu, Ebru Yaşar Telefonu Menajeri Kim, Ebru Yaşar Yetkili Menajeri, Ebru Yaşar Yetkili Menajerlik, Ebru Yaşar Yılbaşı Fiyatı, Ebru Yaşar Yılbaşı Konser Fiyatı, Ebru Yaşar Yılbaşı Sahne Fiyatı, Sanatçı Ebru Yaşar Yetkili Menajeri İletişim, Sanatçı Ebru Yaşar Yetkili Menajerlik İletişim

Etiketler