Please enter your username and email address. Get new password
Şimdi Kaydol
x

DEVRİM ERDEN

No Rating

27 Mayıs’da Ankara’da doğdum. İlk, orta ve lise öğrenimimi Ankara’da tamamladım. Gazi Üniversitesi müzik bölümünü kazandım. Aynı tarihlerde ANKARA RADYOSU’NUN Â açmış olduğu sınavı da kazanınca tercihimi Ankara Radyosu’ndan yana kullandım. 3 yıl eğitim alıp profesyonel sahne çalışmalarına başladım. 13 yaşından beri sahne tozu yuttum.

Türkiye’nin hemen hemen her bölgesinde her şehrinde Avrupa’nın birçok ülkelerinde sahne alıp konserler verdim. 1997 Eylül ayından bu yana İstanbul’a yerleştim.

İlk albümüm YAŞAMAK SENİ ile sevenlerimle buluştum. 2. albümüm YÜREĞİNİN GÖTÜRDÜĞÜ YERE GİT adlı albümümle sevenlerimin kalbime taht kurdum. 3. albümüm I LOVE YOU ile çıkış parçam GECENİN KAÇI şarkıyla tribün taraflarının alkışını aldım. 4. albümüm YÜRÜYORUM ZAFERE ile tribün alkışlarına devam edip, albüm içerisinde bulunan TANRIM şarkımla çok büyük bir hayran kitlesi kazandım.
                                                   Devrim Erdem, devrim erden, devrim erden menajeri telefonu, devrim erden menajeri kim, devrim erden sanatçı menajeri iletişim irtibat telefonu, devrim erden yetkili menajeri iletişim irtibat telefonu, devrim erden resmi menajeri ileitşi telefonu, devrim erden telefonu, devrim erden sanatçı menajeri kim, devrim erden sanatçı konser etkinlik menajeri irtibat iletişim telefonu, devrim erden sanatçı fiyatı ne kadar, devrim erden konser bütçesi, devrim erden konser etkinlik organizasyon yetkili menajeri irtibat iletişim telefonu

Ve son albümüm İSTERSE KOVSUN’la nostalji şarkılardan oluşan bir demeti beğeninize sundum. İsterse Kovsun dinleyici kitlesine en çabuk ulaştığım albümüm olup bu yüzden beni en mutlu eden albümüm olmuştur.

 

 

 

 

Etiketler

Biyografiler

  Zeliha Sunal

  Zeliha Sunal Menajer, Zeliha Sunal Menajeri, Zelih ...

  Gülben Ergen

  Gülben Ergen Menajer, Gülben Ergen Menajeri, Gü ...

  Haluk Levent

  Haluk Levent Menajer, Haluk Levent Menajeri, Haluk ...

Etkinlik Sayacı

Eylül 2021
P S Ç P C C P
 12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
27282930