Please enter your username and email address. Get new password
Şimdi Kaydol
x

Uğur Işılak

Uğur Işılak 1971 yılında Almanya’da dünyaya geldi. İlk, orta ve lise tahsilini Almanya’da tamamlayan Uğur Işılak, çocukluğundan beri edebiyata olan merakı ve ilgisinden dolayı, eğitimine edebiyat fakültesinde devam etmiştir.

İlk şiirini 8 yaşında yazdı. 10 yaşında ağabeyinden bağlama çalmayı öğrendi. 12 yaşından itibaren Avrupa’nın muhtelif yerlerinde konserler vermeye başladı.
Uğur Işılak, ugur-isilak, uğur ışılak menajeri, uğur ışılak menajeri telefonu, uğur ışılak menajerlik iletişim, uğur ışılak menajerlik irtibat telefonu, uğur ışılak konser etinlik iletişim irtibat. uğur ışılak festival konser etkinlik iletişim, uğur ışılak konser fiyatı, uğur ışılak sanatçı menajeri iletişim, uğur ışılak konserleri, uğur ışılak sanatçı bütçesi, uğur ışılak konser ücreti ne kadar, uğur ışılak com, uğur ışılak email, uğur ışılak

Yaklaşık 25 yıllık sanat hayatında sözü ve müziği kendisine ait 400’e yakın eseri bulunmaktadır. Eserlerinin müzik yönetmenliğini ve tonmaisterliğini üstlenen sanatçı, 1999 yılında “Dönen Alçak Olsun” albümüyle müzik alanına iddialı bir giriş yapmıştır. Daha sonra Canın Olayım, Yıldırım gibi, Gelsen de bir Gelmesen de, Tek Seni Sevdim, Haydi Anadolu gibi daha bir çok sevilen eserlerin bulunduğu albümleri milyonlarla buluşmuş ve sayısız ödüle layık görülmüştür.

Başta Anadolu olmak üzere dünyanın birçok ülkesinde konserler veren Uğur Işılak, sahne performansıyla da dikkatleri üzerine çekmiş, yıllardır savunduğu Anadolu değerlerini gittiği yerlere taşımayı bir ilke haline getirmiştir.
Bir çok radyo ve televizyon kanalında programlar yaparak, asla seviyeden taviz vermeksizin geniş kitlelere hitap etmiş ve önemli yapıtlara imza atmıştır.

Bu yapıtlarda ilke olarak ‘Anadolu Değerleri’ni özümsemiş ve bunu bir hayat gayesi haline getirmiştir. Kendisini “Halk Ozanı” olarak tanımlayan Uğur Işılak, bu alanda ciddi araştırmalar ve çalışmalar yapmıştır.

Not : Firmamız Sanatçı İle Sadece Konser Organizasyonlarında Booking Olarak çalışmakta Olup, Konser Organizasyonları Haricinde Hiçbir Şekilde Sanatçı İle Bir Bağlantımız olmamakla birlikte lütfen beste, yardım,gibi v.s. konular ile tarafımız ile iletişime geçmemenizi rica ederiz.

Uğur Işılak Konser Etkinlik İletişim.

ENSEY AJANS ORGANİZASYON

MENAJERLİK HİZ…

Genel Koordinatör :Alaattin OCAK  Gsm : 0541 232 30 500536 502 88 53

Yetkili Mdr. : Zübeyde AZGUN Gsm : 0541 572 74 48

Adres : Akat Mah. Yeşerti Sok. No : 14/3 Etiler  

Beşiktaş – İSTANBUL

Tel & Fax : 0212 343 23 55

E – mail : info@enseyajans.comenseyajans@gmail.com

Web Adres : www.enseyajans.com www.sanatciiletisim.comwww.sanatcimenejerlik.comwww.guncelsanatcifiyatlistesi.comwww.sanatcifiyatlistesi.net