Please enter your username and email address. Get new password
Şimdi Kaydol
x

Tnk Grubu

TNK GBRUBU, MENAJER, MENAJERİ, MENAJERLİK, İLETİŞİM, BİYOGRAFİ,

2001 yılında Ankara’da kuruldu. O yıllarda grubun davulcusu Ali Sürel ile Caner Karamukluoğlu lise arkadaşlarıydı ve TNKnin bugünkü müziğinden çok uzak sert bir türün dinleyicileriydiler.

TNK’yi kurmaya karar verdiklerinde; Caner 16, Ali ise 18 yasındaydı. O dönemlerde Caner’in dershaneden arkadaşı olan Basri Hayran, basçı olarak bugünkü yerini aldı.
Ali’nin çocukluk arkadaşı Hasan Güleç’in de gruba katılmasıyla, çok genç yasta inanılmaz bir istekle bu ise başlayan bu 4 kişi; 2002 yılında düzenlenen SingYourSong adli yarışmada Genç Yetenek unvanına layık görüldü.
Bundan sonra da çalışmalarına hızla devam edip; 2004 yılında Fanta Genç Yetenekler Arıyor adlı yarışmada ünlü müzisyenlerin ve yapımcıların bulunduğu bir jüri tarafından Türkiye birincisi seçildi. 
2005 yılında ilk ‘EP’leri olan Sıra Bizde” yayınlandı. Albüm kayıtlarının bitimiyle Amerika macerasına uçan Ali Sürel’in yerine Ankara’nın önemli davulcularından biri olan Onur Ertem gruba dahil oldu.
Bu kadro çalışmalarına ve konserlerine hızla devam etti. “Sıra Bizde” adlı EP’den grunge/alternatif rock türündeki “Elveda De” parçasına 2007 yılının Mayıs ayında bir klip çekildi.
Bu kliple beraber TNK dinleyicilerine ilk kez bir görsel sunma fırsatını yakalamış oldu. Televizyon kanalları ve dinleyici tarafından beğeni gören bu klip, TNK’nin daha geniş bir kitleye ulaşmasını sağladı ve bir sonraki klipleri olacak “Kalpsiz”in çekilmesi için grubu cesaretlendirdi.
Bu kliplerle beraber ve sonrasında, özellikle Ankara ve İstanbul olmak üzere, Eskişehir, İzmir ve Kırklareli gibi şehirlerde dinleyicisiyle buluştu. Bunun yanında Türkiye’nin büyük uluslar arası festivallerinden olan “Radarlive 2007” ve “Masstival 2008”de çalma fırsatlarını yakaladı. Bu süre içerisinde bazı fikir ayrılıklarından dolayı Hasan Güleç gruptan ayrılmıştır. 
TNK, 2009 yılında Pasaj Müzik ile anlaştı ve yaklaşık 11 ay süren yeni albümün kayıt süreci başladı. Kayıtları Ankara’da tamamlanan Volkan Yırtıcı’nın prodüktörlüğünü yaptığı SÖYLE RUHUM albümünde EP’deki tarzdan biraz daha farklı olarak daha enerjik ama aynı zamanda daha karamsar bir müzik ortaya çıkmıştır.
Ayrıca albümün mastering aşaması Avustralya’da “Turtle Rock” stüdyolarında Rick O’Neil tarafından tamamlanmıştır. 
“Söyle Ruhum” ismini taşıyan ve 10 parçadan oluşan bu albüm 2010 Nisan ayı içerisinde Pasaj Müzik etiketiyle piyasaya sürülmüştür. 
Bas gitarda Basri Hayran, gitar ve vokallerde Caner Karamukluoğlu ve davulda Onur Ertem’den oluşan TNK, şu sıralar tüm Türkiye’deki dinleyicileriyle buluşacakları konserleri dört gözle beklemektedir… 

           Not : Firmamız Sanatçı İle Sadece Konser Organizasyonlarında Booking Olarak çalışmakta Olup, Konser Organizasyonları Haricinde Hiçbir Şekilde Sanatçı İle Bir Bağlantımız olmamakla birlikte lütfen beste, yardım,gibi v.s. konular ile tarafımız ile iletişime geçmemenizi rica ederiz.

Teneke Grubu Konser Etkinlik İletişim.

ENSEY AJANS ORGANİZASYON

MENAJERLİK HİZ…

Genel Koordinatör :Alaattin OCAK  Gsm : 0541 232 30 500536 502 88 53

Yetkili Mdr. : Zübeyde AZGUN Gsm : 0541 572 74 48

Adres : Akat Mah. Yeşerti Sok. No : 14/3 Etiler  

Beşiktaş – İSTANBUL

Tel & Fax : 0212 343 23 55

E – mail : info@enseyajans.comenseyajans@gmail.com

Web Adres : www.enseyajans.com www.sanatciiletisim.comwww.sanatcimenejerlik.comwww.guncelsanatcifiyatlistesi.comwww.sanatcifiyatlistesi.net