Please enter your username and email address. Get new password
Şimdi Kaydol
x

Nuray Hafiftaş

1964 Kars
İlk Okulu Taksim’de okudu. İTÜ Devlet Konservatuar’ını bitirdikten sonra İstanbul Belediye Konservatuarı İcra Heyetinde 4 yıl kadrolu devlet sanatçısı olarak çalıştı. Aynı yıllarda İstanbul Radyosu’nda da sözleşmeli sanatçı olarak 4 yıl çalıştı.

Küçük yaşlardan beri ilgi duyduğu halk müziğini geliştirirken bağlama eğitimi de aldı. Şimdiye kadar birçok albüm çıkaran sanatçının 100’ü aşkın söz ve bestesi kendisine ait olan eserleri var. Bunlardan Ayrılık Nikahı, Yalan Dünya ve İsyan Ediyorumu Kibariye, Hasret ve Gurbeti ise İzzet Yıldızhan okudu. Sanatçının Sılayı Ver isimli son albümünde ise kendisine ait altı bestesi bulunuyor.

Türkiye’nin çeşitli yerlerinde ve Türkiye dışında birçok solo konser verdi, değişik şenliklere ve toplantıları katıldı.

Ateş Müzik etiketiyle piyasaya çıkan Sılayı Ver isimli son albümünü Suat Sakarya ve kendisi yönetti.. 13 eserden oluşan bu albüm yaklaşık üç yıl aradan sonra çıktı.

Bugüne dek 13 albüm hazırladı. Zafer Dalgıç, Arif Sağ, İsmail Derker, Osman İşmen, Metin Özülkü gibi yönetmenler ile çalıştı.

Not : Firmamız Sanatçı İle Sadece Konser Organizasyonlarında Booking Olarak çalışmakta Olup, Konser Organizasyonları Haricinde Hiçbir Şekilde Sanatçı İle Bir Bağlantımız olmamakla birlikte lütfen beste, yardım,gibi v.s. konular ile tarafımız ile iletişime geçmemenizi rica ederiz.

Nuray Hafiftaş Konser Etkinlik İletişim.

ENSEY AJANS ORGANİZASYON

MENAJERLİK HİZ…

Genel Koordinatör :Alaattin OCAK  Gsm : 0541 232 30 500536 502 88 53

Yetkili Mdr. : Zübeyde AZGUN Gsm : 0541 572 74 48

Adres : Akat Mah. Yeşerti Sok. No : 14/3 Etiler  

Beşiktaş – İSTANBUL

Tel & Fax : 0212 343 23 55

E – mail : info@enseyajans.comenseyajans@gmail.com

Web Adres : www.enseyajans.com www.sanatciiletisim.comwww.sanatcimenejerlik.comwww.guncelsanatcifiyatlistesi.comwww.sanatcifiyatlistesi.net