Please enter your username and email address. Get new password
Şimdi Kaydol
x

Kaan Tangöze

KAAN TANGÖZE, MENAJER, MENAJERİ, MENAJERLİK, İLETİŞİM,

Kaan Tangöze,
DUMAN grubunun solisti ve gitaristidir..
5 Eylül 1973’te doğdu.
Tam ismi Rıza Kaan Tangöze dir. Şişli Terakki Lisesi, Bilkent Üniversitesi Otel Yönetimi ve Turizm Bölümü’nü bitirdi. ABD’de University Of Seattle ‘da ekonomi üzerine yüksek lisans yaptı. Eğitimini sürdürürken Yakup Trana ile beraber müzik çalışmalarına da devam etti. La,la,la,la isimli bir parçası Amerika ‘da yayınlanan iki toplama albümde yer almıştır. Duman kurulmadan önce Ari Barokas ile birlikte Mad Madame isimli cover yapan bir grupları vardı. Grupta elektro gitar çalıyor, vokalistlik yapıyordu.
Kayak, tenis ve futbolla ilgileniyor.


Sahnede kendinden geçen, Kurt Cobain ‘e benzetilen, Seattle çıkışlı, Led Zeppelin, Orhan Gencebay dinleyen, karizmatik, sempatik bir şahsiyettir. Ocak 2006’da, Duman grubundan Batuhan Mutlugil ve Yakup Trana’yla beraber, Karanlıkta ve Tam Olsun adlı iki parçanın yer aldığı Karanlıkta isimli bir solo çalışma yaptı…


Kaan çok çay sever.Yemeklerden en çok gözleme,kuru fasülye ve mantıyı sever.Fenerbahçelidir.Futbolu çok sever.Kaan en son Chuck Palahniuk’un “Gösteri Peygamberi” adlı kitabını okudu.Bilgisayar ve cep telefonu kullanıyor.Telefonu bilmediği numaralara açmıyor.

Kaan müziğe 8 yaşında piyanoyla başlamıştır.Seattle a gidip orada bir süre müzik eğitimi görmüştür.Kaan tangöze nin annesi adı Fatma Gülay Tangöze dir.İlk okul no su 209. Başak burcudur.İdeal içeceği portakallı votkadır.sigarası marlboro, gitarı ibanez strat american, fender stratocaster diyenlerde var .


Kaan vodka binboa içer.Kaan Tangözenin eski sevgilisi Ahu Paşakay kendini asarak intihar etmiştir. Eski köprünün altında klibinde de oynamıştır.Bal, Oje ve Yanıbasımdan sarkılarını Ahu Paşakay’ a yazmıstır.Bal şarkısını kaan ahunun ölümünden sonra hiç bir konserde söylememiştir, bir konserde seyircinin bal die tempo tutarak bağırması sırasında Kaan Tangöze havayı işaret ederek arkasına dönmüştür, yürek burkmuştur bu olay..

Not : Firmamız Sanatçı İle Sadece Konser Organizasyonlarında Booking Olarak çalışmakta Olup, Konser Organizasyonları Haricinde Hiçbir Şekilde Sanatçı İle Bir Bağlantımız olmamakla birlikte lütfen beste, yardım,gibi v.s. konular ile tarafımız ile iletişime geçmemenizi rica ederiz.

Kaan Tangöze Konser Etkinlik İletişim.

ENSEY AJANS ORGANİZASYON

MENAJERLİK HİZ…

                                     Beşiktaş – İSTANBUL