Please enter your username and email address. Get new password
Şimdi Kaydol
x

Haktan

14 Kasım 1973 İzmir doğumluyum.Hayatımın büyük bölümü İzmir’de geçti..Annem TRT’de keman sanatçısı, babam kanun sanatçısıydı. Sanatçı bir ailenin ilk ve tek oğluyum. Ben küçük yaştayken annem ve babam ayrıldı.

Müziğe işte bu yıllarda başladım ve sonrasında müzik, yaşamımın vazgeçilmez bir parçası oldu. Yirmi senedir sahnedeyim ve dilerim Allah bana sahnede ölmeyi nasip eder…

Ritm ve gitar çalıyorum. Müziği, hissettiğim ve içimden geldiği şekilde, yaşadığım gibi yorumluyor ve yansıtıyorum. Müziği kategorize etmeyi, belirli kalıplara sıkıştırmayı sevmiyorum. Çünkü müzik beni özgürleştiriyor. Müzikle, kendimi sınırsızca dışarı yansıtabiliyorum.

Kendime özgü bir yaşam şeklim var. Özel hayatım da tamamen kendime ait herkes gibi… (Biliyor musunuz?..İlk albümümü çıkarmadan önce birçok kişi, evli olduğumu gizlememi salık verdi.)Evliyim.Bir kızım olsun istiyorum.

Albüm yapmam konusunda, kendisiyle gurur duyduğum eşimin büyük desteği oldu.Kendisi ‘İletişim Fakültesi Halkla İlişkiler ve Tanıtım Bölümü’ mezunu ve aynı zamanda basın danışmanım ve ‘imagemaker’ ımdır. Hem müziğimi yansıtmamda hem kendimi ifade etmemde en büyük desteğimdir.

‘HAKTAN YORUMLAR’ değişik tarzlarda şarkılardan oluşan bir albüm oldu. Gerek yeni şarkılarla, gerekse eski şarkıların yeni yorumlarıyla müziğin farklı renklerini sizinle paylaştım. Daha önce de belirttiğim gibi ben olduğum gibi bir adamım.

Not : Firmamız Sanatçı İle Sadece Konser Organizasyonlarında Booking Olarak çalışmakta Olup, Konser Organizasyonları Haricinde Hiçbir Şekilde Sanatçı İle Bir Bağlantımız olmamakla birlikte lütfen beste, yardım,gibi v.s. konular ile tarafımız ile iletişime geçmemenizi rica ederiz.

Haktan Konser Etkinlik İletişim.

ENSEY AJANS ORGANİZASYON

MENAJERLİK HİZ…

Genel Koordinatör :Alaattin OCAK  Gsm : 0541 232 30 500536 502 88 53

Yetkili Mdr. : Zübeyde AZGUN Gsm : 0541 572 74 48

Adres : Akat Mah. Yeşerti Sok. No : 14/3 Etiler  

Beşiktaş – İSTANBUL

Tel & Fax : 0212 343 23 55

E – mail : info@enseyajans.comenseyajans@gmail.com

Web Adres : www.enseyajans.com www.sanatciiletisim.comwww.sanatcimenejerlik.comwww.guncelsanatcifiyatlistesi.comwww.sanatcifiyatlistesi.net