Please enter your username and email address. Get new password
Şimdi Kaydol
x

Günel

AZERİ KIZI GÜNEL, MENAJER, MENAJERİ, MENAJERLİK, İLETİŞİM,

Ben GÜNEL 25.10.1985 Azerbaycan doğumlu.5 nüfuslu bir ailenin son üyesiyim.Babam Azerbaycan halkı tarafından çok iyi tanınan bir müzisyen,annem de piyano öğretmeni olması nedeniyle doğduğum günden itibaren müzik ile iç içe büyüdüm.Eğitim aldığım okulda düzenlenen şenliklerde şarkılar seslendirir,tiyatro etkinliklerine katılır ve babam ile birlikte gittiğim müzikhallerde sahne alırdım.

Sosyal etkinliklerle dolu,kendine göre sıradan bir hayat yaşarken 1998 yılında İbrahim TATLISES’in konser vermek üzere Azerbaycan’a gelmesi ile farkında değildim ama Günel’in hayatında yepyeni bir sayfa açılmıştı.Aileimin ve kendimin İbrahim TATLISES’e olan hayranlığı nedeniyle ailem ile birlikte konsere gittim.Tek isteğim çok sevdiğim TATLISES ile birlikte bir şarkı söylemekti.Konser sırasında polislerin arasından gizlice geçmeyi başarandım ve;
Diyerek bana cevap vermesi üzerine şarkı söylemek istediğinimi belirttim ve ağabeyim ile birlikte sahneye çıktık. Sibel CAN’ın seslendirdiği Padişah isimli parçayı okumamız üzerine Benim sesimi çok beğenen TATLISES sana albüm çıkartım? teklifinde bulundu.

Not : Firmamız Sanatçı İle Sadece Konser Organizasyonlarında Booking Olarak çalışmakta Olup, Konser Organizasyonları Haricinde Hiçbir Şekilde Sanatçı İle Bir Bağlantımız olmamakla birlikte lütfen beste, yardım,gibi v.s. konular ile tarafımız ile iletişime geçmemenizi rica ederiz.

Azeri Günel Konser Etkinlik İletişim.

ENSEY AJANS ORGANİZASYON

MENAJERLİK HİZ…

Genel Koordinatör :Alaattin OCAK  Gsm : 0541 232 30 500536 502 88 53

Yetkili Mdr. : Zübeyde AZGUN Gsm : 0541 572 74 48

Adres : Akat Mah. Yeşerti Sok. No : 14/3 Etiler  

Beşiktaş – İSTANBUL

Tel & Fax : 0212 343 23 55

E – mail : info@enseyajans.comenseyajans@gmail.com

Web Adres : www.enseyajans.com www.sanatciiletisim.comwww.sanatcimenejerlik.comwww.guncelsanatcifiyatlistesi.comwww.sanatcifiyatlistesi.net

0 Yorum “Günel”

Bir cevap yazın