Please enter your username and email address. Get new password
Şimdi Kaydol
x

Grup Laçin

1991 yılında Ege Üniversitesi Türk Müziği Konservatuvarı’nda okuyan dört öğrenci tarafından kuruldu. Halk müziğinde daha önce denenmemiş modern bir yaklaşımı ilke edinen gruptur. İlk albümünü 1994 yılında çıkartan grup, şimdiye kadar yedi albüm yapmışdır. Hüseyin Turan grubun kurucularındandır, ancak 1997 yılında grubu bırakmıştır.

Daha halen Türkiye’de turneler düzenleyen Grup Laçin, Avrupa’da, Amerika’da, Türkmenistan’da ve Kosova’da bir çok etkinliklere katılarak konserler yapmıştır.

Grup Üyeleri

Yurtiçi ve yurt dışında konser ve kültürel etkinliklere kendine has tarzlarıyla katılan Grup Laçin yedi elemandan oluşmaktadır :

Solist : Hakan Alkar
Bağlama Solist : Ali Abacı
Akordeon Vokal : Şerif Baldemir
Ritm Sazlar Vokal : Teoman Dalcı
Keyboard Vokal : Kıvanç Hakkı Haseki
Davul : Timur Ümüt
Bas Gitar : Alaskar Abbasov

Not : Firmamız Sanatçı İle Sadece Konser Organizasyonlarında Booking Olarak çalışmakta Olup, Konser Organizasyonları Haricinde Hiçbir Şekilde Sanatçı İle Bir Bağlantımız olmamakla birlikte lütfen beste, yardım,gibi v.s. konular ile tarafımız ile iletişime geçmemenizi rica ederiz.

Grup Laçin Konser Etkinlik İletişim.

ENSEY AJANS ORGANİZASYON

MENAJERLİK HİZ…

Genel Koordinatör :Alaattin OCAK  Gsm : 0541 232 30 500536 502 88 53

Yetkili Mdr. : Zübeyde AZGUN Gsm : 0541 572 74 48

Adres : Akat Mah. Yeşerti Sok. No : 14/3 Etiler  

Beşiktaş – İSTANBUL

Tel & Fax : 0212 343 23 55

E – mail : info@enseyajans.comenseyajans@gmail.com

Web Adres : www.enseyajans.com www.sanatciiletisim.comwww.sanatcimenejerlik.comwww.guncelsanatcifiyatlistesi.comwww.sanatcifiyatlistesi.net