Please enter your username and email address. Get new password
Şimdi Kaydol
x

Ender Balkır

10 Şubat 1977 de Tunceli’nin Mazgirt ilçesinde doğdu. Adıyla birlikte kulağına türküler fısıldandı. Önce tahtadan yaptığı sazıyla türküler söyledi. Sonra türküyle sevdalanışı bir tutkuya dönüşünce, konservatuara gitmek istedi. Ailesinden destek görmeyen Ender Balkır eğitimine 19 Mayıs Üniversitesi Matematik bölümünde devam etti. Üniversite yıllarında müzik mesaisine hiç ara vermedi. Matematik eğitimin ardından İstanbul’a atanan Ender Balkır 2001-2004 yılları arasında matematik öğretmenliği yaptı. Müzik tutkusu ağır basan yorumcu görevinden istifa ederek profesyonel olarak müzikle ilgilenmeye başladı. Birçok konser, radyo-tv programı ve seçkin mekânlarda kazandığı sahne deneyiminin ardından 2007 yılında ilk albümü “Ezim Ezim” i çıkardı.
maxresdefault (2)
Türkülerini dostlarıyla paylaşmaktan mutluluk duyan Ender Balkır, Yavuz Bingöl’ün albümünde seslendirdiği uzun havayla, türkü dinleyicisinin yüreğine bir kez daha dokundu.
Yorumcu, Türkiye’nin dört yanından sevilen türküleri seslendirdiği son albümü “Ahir” ile, müzik yolculuğunun sonsuz olmasını ümit ediyor.

Not : Firmamız Sanatçı İle Sadece Konser Organizasyonlarında Booking Olarak çalışmakta Olup, Konser Organizasyonları Haricinde Hiçbir Şekilde Sanatçı İle Bir Bağlantımız olmamakla birlikte lütfen beste, yardım,gibi v.s. konular ile tarafımız ile iletişime geçmemenizi rica ederiz.

Ender Balkır Konser Etkinlik İletişim.

ENSEY AJANS ORGANİZASYON

MENAJERLİK HİZ…

Genel Koordinatör :Alaattin OCAK  Gsm : 0541 232 30 500536 502 88 53

Yetkili Mdr. : Zübeyde AZGUN Gsm : 0541 572 74 48

Adres : Akat Mah. Yeşerti Sok. No : 14/3 Etiler  

Beşiktaş – İSTANBUL

Tel & Fax : 0212 343 23 55

E – mail : info@enseyajans.comenseyajans@gmail.com

Web Adres : www.enseyajans.com www.sanatciiletisim.comwww.sanatcimenejerlik.comwww.guncelsanatcifiyatlistesi.comwww.sanatcifiyatlistesi.net