Please enter your username and email address. Get new password
Şimdi Kaydol
x

Ajda Pekkan

Ajda Pekkan Menajer,
Ajda Pekkan Menajeri,
Ajda Pekkan Menajerlik,
Ajda Pekkan Yetkili Menajeri,
Ajda Pekkan Yetkili Menajerlik,
Ajda Pekkan Sanatçı Menajeri Kim,
Ajda Pekkan Menajeri İletişim,

Ajda Pekkan Menajerlik İletişim,
Ajda Pekkan Resmi Menajeri İletişim,
Ajda Pekkan Resmi Menajerlik İletişim,
Ajda Pekkan Tek Yetkili Menajeri İletişim,
Sanatçı Ajda Pekkan Menajeri İletişim,
Sanatçı Ajda Pekkan Menajerlik İletişim,
Sanatçı Ajda Pekkan Konser Ücreti Fiyatı,
Sanatçı Ajda Pekkan Yetkili Menajeri İletişim,
Sanatçı Ajda Pekkan Yetkili Menajerlik İletişim,

Ajda Pekkan

AJDA olmak için büyük heves taşıyan Çamlıca Kız Lisesi öğrencisi Ajda Pekkan, 1962 yılında dönemin en popüler gece kulübü Çatı‘nın sahibi olan İlham Gencer‘e ulaştı. İlk olarak seslendirdiği Mina‘nın “Il Cielo In Una Stanza” şarkısıyla kendini kabul ettirdiği Çatı gece kulübünde Los Çatikos topluluğu eşliğinde bir müddet sahne çalışması yaptı. 1963 yılında bir aile dostlarının teşvikiyle Ses dergisinin, sinemaya yeni yüzler kazandırmak amacıyla açtığı kapak yıldızı yarışmasına katıldı. Ediz Hun‘un erkekler dalında birinci, Hülya Koçyiğit‘in bayanlar dalında ikinci olduğu yarışmada, birinci seçilen Ajda Pekkan‘ın profesyonel kariyeri böylece başlamış oldu. 1963 yılında “Adanalı Tayfur” ile ilk kez çıktığı kamera karşısında, 1967 yılındaki son filmi olan “Harun Reşid’in Gözdesi“ne kadar baş rollerini Ayhan IşıkCüneyt Arkın ve Tamer Yiğit gibi sanatçılarla paylaştığı 47 film çevirdi. Ses kabiliyeti rol aldığı filmlerdeki yapımcıların da dikkatinden kaçmadı ve pek çok filminde şarkıcı rolü üstlendi ve çeşitli şarkılar seslendirdi. İlk filmi “Adanalı Tayfur“da seslendirdiği “Göz Göz Değdi Bana” şarkısı, arka yüzünde Öztürk Serengil‘in seslendirdiği “Abidik Gubidik” şarkısıyla birlikte 45’lik plak olarak yayınlandı. Sinemaya başlamadan önce tanışıp şarkıcılık yapabilmesi için yardım istediği ve kabiliyetine ikna ettiği Fecri Ebcioğlu, sinema yıllarında da Ajda Pekkan‘la irtibatını hiç koparmadı ve 1965 yılında kendine ait ilk plağı olan “Her Yerde Kar Var / 17 Yaşında” piyasaya sürüldü. Birkaç plak denemesinden sonra 1968 yılında çıkardığı “İki Yabancı” 45’liği ile aranjman dalında onbinlerce plak satarak satış rekoru kırdı. “Dünya Dönüyor“, “Saklanbaç” ve “Üç Kalp” gibi üstüste çok başarılı plaklar yaptı. Bu yükselen trendin neticesinde yurtdışından davetler aldı ve Atina’daki Uluslarası Apollonia Müzik Festivali‘nde ’68 yılında “Özleyiş” ve ’69 yılında “Perhaps One Day” şarkıları ile üstüste iki kere dördüncü olarak müzik piyasasındaki yerini sağlamlaştırdı. Barcelona’dakiAkdeniz Şarkıları Festivali‘nde “Ve Ben Şimdi” şarkısı ile Türkiye’yi temsil etmesi ve şarkılarının pek çok filmde fon müziği olarak kullanılması, Ajda Pekkan‘ı tüm ülkede tanınır hale getirdiği gibi, ilk olarak Zeki Müren‘in alt kadrosunda yer aldığı gazino sahnelerinin de aranan isimlerinden biri oldu.

Not : Firmamız Sanatçı İle Sadece Konser Organizasyonlarında Booking Olarak çalışmakta Olup, Konser Organizasyonları Haricinde Hiçbir Şekilde Sanatçı İle Bir Bağlantımız olmamakla birlikte lütfen beste, yardım,gibi v.s. konular ile tarafımız ile iletişime geçmemenizi rica ederiz.

Ajda Pekkan Konser Etkinlik İletişim.

ENSEY AJANS ORGANİZASYON

MENAJERLİK HİZ…

Genel Koordinatör :Alaattin OCAK  Gsm : 0541 232 30 50 – 0536 502 88 53

Yetkili Mdr. : Zübeyde AZGUN Gsm : 0541 572 74 48

Adres : Akat Mah. Yeşerti Sok. No : 14/3 Etiler

Beşiktaş – İSTANBUL

Tel & Fax : 0212 343 23 55

E – mail : info@enseyajans.com – enseyajans@gmail.com

Web Adres : www.enseyajans.com www.sanatciiletisim.comwww.sanatcimenejerlik.comwww.guncelsanatcifiyatlistesi.comwww.sanatcifiyatlistesi.net

 

AJDA PEKKAN MENAJERİ,

AJDA PEKKAN MENAJERİ TELEFONU,

AJDA PEKKAN MENAJERLİK İLETİŞİM İRTİBAT TELEFONU,

AJDA PEKKAN RESMİ YETKİLİ MENAJERİ KİM,

AJDA PEKKAN MENAJERİNE NASIL ULAŞIRIM,

AJDA PEKKAN YETKİLİ MENAJERİ,

AJDA PEKKAN YETKİLİ MENAJERLİK İLETİŞİM İRTİBAT TELEFONU,

AJDA PEKKAN SANATÇI MENAJERİ,

AJDA PEKKAN SANATÇI MENAJERİ TELEFONU,

AJDA PEKKAN SANATÇI MENAJERLİK İLETİŞİM İRTİBAT TELEFONU,

 

Biyografiler

  Umut Kuzey

  Umut Kuzey Menajer, Umut Kuzey Menajeri, Umut Kuze ...

  Rojin

  Rojin Menajer, Rojin Menajeri, Rojin Menajerlik, R ...

  İsmail Altunsaray

  İsmail Altunsaray Menajer, İsmail Altunsaray Men ...

Etkinlik Sayacı

Şubat 2023
P S Ç P C C P
 12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
2728